Наталію Саєнко залишили під домашнім арештом вночі та забрали закордонний паспорт

Автор: Вікторія Баберя, 20 березня, 19:37

Фото: Колегія суддів (фото Олега Журавльова)


Відповідне рішення у середу, 20 березня, в Полтавському апеляційному суді ухвалила колегія суддів Полтавського апеляційного суду у складі головуючого Олександра Захожая, Оксани Корсун і Наталії Харлан.

Суд частково задовольнив апеляційну скаргу Олега Левченка, батька загиблого Артема, щодо зміни запобіжного заходу на цілодобовий домашній арешт. Наталія Саєнко і надалі перебуватиме під домашнім арештом лише в нічний час доби. Також вона повинна віддати закордонний паспорт, аби уникнути можливості покинути межі України. ЗМІСТ вів текстову трансляцію судового засідання.

Згідно з ухвалою слідчої судді Октябрського райсуду від 6 березня, підозрювана Саєнко перебуватиме під домашнім арештом до 9 травня з 22.00 вечора по 6.00 ранку. Крім цього, підозрювана повинна утримуватися від спілкування зі свідками та не залишати межі Полтавської області.

За висновками судової автотехнічної експертизи, причиною ДТП та її наслідків є порушення Наталією Саєнко правил дорожнього руху. Судово-медична ж експертиза становила, що смерть хлопчика спричинили тілесні ушкодження, отримані внаслідок аварії.

Додамо, наразі судом накладено арешт на нерухоме майно підозрюваної в Полтаві та Полтавському районі, яке станом на 5 лютого 2019 року їй належало. Наталія Саєнко намагалася оскаржити дану ухвалу, проте Полтавський апеляційний суд не задовольнив скаргу.  Підозрювана зараз перебуває під домашнім арештом у нічний час доби до 9 травня.

Зауважимо, родина Левченків подала цивільний позов на 300 млн грн – компенсацію за спричинену моральну шкоду (у зв'язку з цим і арештували майно). А 25 лютого родина  подала ще одну скаргу на бездіяльність слідчого у справі.

Нагадаємо, поліція розшукує свідка ДТП, що сталася у центрі міста (на кільці по вулиці Соборності) 6 листопада 2018 року близько 14:00 на пішохідному переході біля Малої академії мистецтв. Тоді джип Mercedes-Benz, за кермом якого була Наталія Саєнко, збив Артема Левченка, який їхав на велосипеді. Хлопчик два місяці перебував у лікарні і, не прийшовши до тями, він помер від отриманих травм у понеділок, 7 січня.

Зауважимо, під час слідчого експерименту в середу, 6 лютого, встановили, що на момент скоєння ДТП, Артем Левченко рухався на велосипеді на великій швидкості, а не йшов пішки.

Крім того, 27 лютого суд призначив проведення комплексної транспортно-трасологічної, судово-автотехнічної та судово-медичної експертизи.

Опублікована: 20 березня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація