cPKi1GPpyIZ6VLBc

У вівторок, 12 листопада, перший заступник керівника Офісу президента Сергій Трофімов представив нового голову Полтавської ОДА Олега Синєгубова. Після виступу громадськості журналісти вперше задали новопризначеному очільнику області декілька питань. Виділимо найголовніші. – Яке ваше стратегічне бачення розвитку аеропорту «Полтава»? – Питання реконструкції й будівництва буде моїм найбільшим пріоритетом, оскільки тут багато зловживань. І коли ми […]

У вівторок, 12 листопада, перший заступник керівника Офісу президента Сергій Трофімов представив нового голову Полтавської ОДА Олега Синєгубова.

Після виступу громадськості журналісти вперше задали новопризначеному очільнику області декілька питань. Виділимо найголовніші.

– Яке ваше стратегічне бачення розвитку аеропорту «Полтава»?

– Питання реконструкції й будівництва буде моїм найбільшим пріоритетом, оскільки тут багато зловживань. І коли ми зробимо аудит ухвалених раніше рішень, то прийматимемо програми щодо реконструкції й експлуатації.

– Чи знайомі ви з власником харківського ТОВ «Будгарант-7», кримінальним авторитетом Вадимом Казарцевим?

– Я знаю, що така людина є, але жодного разу я не спілкувався з ним. Особисто не знайомий і щодо його впливу на Полтавщину мені, на жаль (або на щастя), невідомо.

– Чи є у вас зв’язки з Арсеном Аваковим?

– Мене пов’язували з ним, бо я працював у ХНУВС. Цей навчальний заклад відноситься до МВС, яке очолює Аваков. Одного разу він вручав мені Почесну грамоту Кабміну і все.

Олег Синєгубов

– Вам щось відомо про розкрадання піску і глини на Хорольщині, яким займаються правоохоронці, дії яких розслідувало ДБР?

– Мені ця ситуація невідома, будемо вивчати, приймати управлінські рішення щодо цього.

Спілкувалися з попереднім ексгубернатором ПОДА  Валерієм Головком?

– Ні.

Співпрацюватимете з обласною радою?

– Звичайно, буду вести перемовини з облрадою, адже тільки завдяки комунікації ми зможемо чітко працювати на благо області.

Коли призначать голів РДА?

– Зараз вивчаємо це питання.

Чи будуть звільненні директори обласних департаментів?

– Ми виконуємо вказівку президента зробити повний аудит раніше прийнятих рішень на предмет законності та ефективності. За нашою інформацією, є питання з корупційною складовою щодо окремих комунальних підприємств. Якщо все підтвердиться, то їхні керівники на посадах не залишаться.

Чи давав вам президент доручення готувати область до виборів? Наприклад, формувати партійні осередки.

– Це політичне питання. Напевно, ми це втілюватимемо. Зараз потрібно визначатися, де ми знаходимося в цьому питанні й робити певні висновки. І створювати осередки, адже за законодавством місцеві вибори восени, тому потрібно готуватися.

Чи спілкувалися з представниками місцевої влади?

– Ні, ще не мав контактів.

Чиновників звільнятимуть?

– Ми плануємо провести оптимізацію. Але це не завжди означає скорочення кадрів, хоча ми й не виключаємо цього. Питання в тому, щоб була ефективна робота, а не робочі місця.

Олег Синєгубов і Сергій Трофімов

Ви команду з собою привезли, чи формуватимете вже в Полтаві?

– Будемо робити аудит людей і визначати їхню фаховість. Орієнтуватимемося на місцевий ресурс. Якщо цього буде недостатньо, залучимо експертів з інших міст.

Ви в Полтаві житимете?

– Звісно. Своєї квартири в мене тут немає. Напевно, орендуватиму.

Також під час представлення Олег Синєгубов анонсував, що через кілька днів оголосить своїх нових заступників.

Нагадаємо, кандидатуру Синєгубова на посаду голови ПОДА Кабмін погодив 28 жовтня.

ЗМІСТ детально розповідав про нового губернатора Полтавської області.

Фото Богдана Проскурова

Loading...