28.9.21

На Каштановій алеї та в Корпусному саду більше немає ілюмінації через несправність. До новорічних свят там хочуть встановити нові гірлянди та світлодіодні стрічки.

Про це розповів 28 вересня керівник підприємства електромереж зовнішнього освітлення «Міськсвітло» Юрій Міщенко.

Вперше велику новорічну ілюмінацію у Полтаві встановили у 2007 році. Її розмістили на Каштановій алеї, Театральній площі, у Корпусному саду та на вул. Гагаріна та вул. Європейській. До 2017 року значних вкладень в ілюмінацію не було і того ж року придбали ілюмінацію на ялинку.

У 2018 році на 1,5 млн грн придбали святкове шатро для головної ялинки та іграшки на площу:

«Дотепер жодну ілюмінацію не оновили ані в Корпусному саду, ані на вул. Соборності. Це все паяли ручними методами. Навіть Чебурашку ми своїми руками робили. Може це вже соромно, але ми працювали, бо площа була лиса. Не було варіантів».

Сніговик на Театральній площі під шатром. Грудень, 2020 рік

Окрім оновлення ілюмінації «Міськсвітло» пропонує придбати фотозону «Шар» для вул. Соборності за майже 500 тис. грн. Також серед пропозицій – придбання об’ємної фігури «Мішка» висотою майже 6 м орієнтовно за 950 тис. грн. На Круглій площі хочуть встановити на кожній з тролейбусних опор зорепад з гірлянди та світлодіодної стрічки. У Корпусному саду – розмістити на кожній з опор ліхтарики з обох боків, а в Каштанову алею хочуть прикрасити ліхтариками.

Фото ЗМІСТу

Для цього «Міськсвітло» просить дозволити внести зміни до показників бюджету і перерозподілити 3 млн грн. Натомість зменшать асигнування на 3 млн грн – на капітальний ремонт світлофорів та 600 тис. грн – «Міськсвітлу» на додаткове освітлення на пішохідних переходах.

Фото ЗМІСТу

12:34. З питання про зміни до показників бюджету громади виключили пропозицію по виділенню грошей на ілюмінацію.

Loading...