Обіцяного три роки чекають: як у Полтаві «відремонтували» понад сто під’їздів

Автор: Каріна Тютюнник, 6 жовтня, 14:36

Фото: Як полтавський мер виконав обіцянку щодо ЖКГ


Аналітичний портал «Слово і Діло» дослідив чи дотримуються обіцянок щодо житлово-комунального господарства градоначальники міст України. З’ясувалось, що виконане полтавською владою не співпадає з обіцяним.

Аналітики «Слова і Діла» зафіксували в міського голови Полтави Олександра Мамая чимало обіцянок щодо житлового будівництва й утримання житлово-комунального господарства. Виокремили найбільш показову, озвучену влітку 2015-го, коли градоначальник пообіцяв, що до кінця року відремонтують більше сотні сходових клітин. На це, за даними прес-служби міськради, виділили з бюджету близько 1 млн грн, тому на один під’їзд припаде 5-7 тис. грн.

Скриншот замітки, опублікованої на сайті міськради 17 вересня 2017 року (Джерело - rada-poltava.gov.ua)

Однак, згідно з листом Полтавської міської ради, надісланого «Слову і Ділу», станом на 2 жовтня 2015 року було виконано оновлення 42 сходових клітин під’їздів житлових будинків на загальну суму 528 тис. 600 грн. Заплановано відремонтувати ще 14 сходових клітин.

Витяг з відповіді міськради на інформаційний запит (Джерело - www.slovoidilo.ua)

Виходить, що ремонт одного під’їзду (з 42 відремонтованих) в середньому обійшовся по 12 тис. 585 грн, що майже вдвічі дорожче. А на відновлення кожного з запланованих 14 під’їздів припало майже по 30 тис. грн.

Нагадаємо, 15 вересня під час сесії міської ради Олександр Мамай пообіцяв, що буде особисто контролювати процес будівництва паркінгу в мікрорайоні Левада.

Про те, як виконують обіцянки щодо будівництва й утримання житла мери інших обласних центрів, в інфографіці «Слова і Діла».

 Як мери українських міст дотримуються обіцянок (Джерело - www.slovoidilo.ua)

Нагадаємо, полтавські мажоритарники не виконали більшість обіцянок щодо децентралізації та розширення повноважень влади і громад на місцях. 

Опублікована: 6 жовтня 2017


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація