eGVM80YTzcutmret

Вона подала декларацію в середу, 8 січня.

Інна Іщенко оприлюднила у Фейсбук свою заяву на звільнення у вівторок, 31 грудня, писало ІВ «Полтавщина».

Так, у декларації вказано, що посадовиця володіє житловим будинком у Полтаві площею 289,8 кв.м. Також у її власності перебувають земельна ділянка площею 2600 кв. м у селі Великий Перевіз (Шишацький район, Полтавська область) та ділянка площею 62,1 кв. м у Полтаві. Ще з нерухомості – кімната площею 13,4 кв. м у Полтаві.

Також вона задекларувала ювелірні вироби (сережки та каблучку), зазначивши, що це майно набуто до початку роботи на держслужбі.

Серед іншого вказала годинник у коробці, право власності на який набула у середині 2018 року.

Що стосується коштів, то за рік ексочільниця департаменту отримала 54 тис. 97 грн заробітної плати, а також позичила третім особам 10 тис. доларів та 10 тис. євро. Готівкою вона зберігає 100 тис. грн і 5 тис. доларів.

Додамо, що наприкінці грудня азербайджанський бізнесмен, забудовник Альберт Уваров дав інтерв’ю на YouTube-каналі «Свободный», де розповів про систематичне вимагання хабарів керівництвом Полтавської ОДА, гастрономічні вподобання та подорожі.

У лютому 2019 року детективи НАБУ провели обшуки у тодішнього керівництва Полтавської області. Обшуки були проведені в рамках кримінального провадження відкритого по заяві азербайджанського бізнесмена Альберта Уварова. 

Останній стверджує, що за отримання підряду платив очільникам області, зокрема тодішньому голові ОДА Валерію Головку та його заступнику Андрію Пісоцькому.

Саме через цей скандал вони втратили свої посади.

Довідка

Інна Іщенко народилася у Полтаві 7 липня 1986 року. У 2007 році закінчила Полтавський національний технічний університет за фахом «Обладнання нафтових і газових промислів», отримавши спеціальність інженера-механіка. Другу вищу освіту здобула за спеціальністю «Економіка підприємств» у Полтавському університеті споживчої кооперації України. Має диплом магістра державного управління Харківського регіонального інституту державного управління при Президентові України.

Присягу державного службовця Інна Іщенко прийняла 20 серпня 2007-го, тому що з того року і по 2011-ий працювала головним спеціалістом – державним інспектором з енергозбереження відділу контролю за використанням ПЕР, експертизи та дисципліни газоспоживання територіального управління по Полтавській області. З 2012 по 2015 роки Інна Іщенко була заступником начальника Управління – начальником відділу експертизи Управління Держенергоефективності у Полтавській області. Має десятий ранг державного службовця.

Вона очолювала департамент економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій з 8 лютого 2016 року.

Loading...