Петро Порошенко представив тимчасового керівника Полтавської ОДА

Автор: Віталій Крицький, 16 березня, 12:38

Фото: Роман Товстий (фото ПОДА)


Сьогодні, 16 березня, під час проведення Ради регіонального розвитку, Президент Порошенко повідомив, що Роман Товстий тимчасово очолить Полтавську обласну адміністрацію.

Він займав посаду заступника голови Полтавської облдержадміністрації із березня 2014 року.

«Як ви знаєте, на початку тижня я вніс подання про звільнення голови Полтавської обласної адміністрації Валерія Головка. Чому? Бо до нього викникли серйозні претензії і обгрунтовані підозри в НАБУ. І для того, аби забезпечити об'єктивне розслідування та щоб ніхто не виокристовува владну парасольку і не впливав на рішення. Останнє рішення залишається за судом. І лише він визначить рівень кримінальної відповідальності. Я хочу оголосити тут, в Полтаві, що я підписав подання щодо звільнення Головка. Тож, представляю вам усім добре відомого Романа Товстого. Він виконуватиме обов'язки очільника області. І перше завдання, яке він має вирішити на посаді, це скоординувати план регіонального розвитку Полтавської області», – сказав Президент.

Також припинив виконувати свої посадові обов'язки і його перший заступник Андрій Пісоцький. Додамо, у вівторок, 12 березня, Порошенко ініціював звільнення очільника й першого заступника Полтавської ОДА Валерія Головка та Андрія Пісоцького, яких підозрюють у корупції.

Порошенко представив в.о очільника Полтавщини

Раніше, 22 лютого, детективи Національного антикорупційного бюро провели обшуки у справі щодо систематичного вимагання хабарів керівництвом Полтавської ОДА в одного з підрядників. За результатами обшуків суд арештував 179 тис. євро, МакБук та Mercedes G 63 AMG, які можуть бути речовими доказами у справі. Проте детективи НАБУ вилучили більше.

14 березня стало відомо, що суд не дозволив арештувати 165 тисяч доларів та 762 тисяч гривень, які детективи НАБУ вилучили під час обшуків.

Опублікована: 16 березня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація