Олександр Хижняк

Ігри в Токіо стартували 23 липня і триватимуть до 8 серпня. Представники різних країн змагатимуться у 33 видах спорту.

Олександр Хижняк переміг у чвертьфіналі Олімпіади домініканського боксера Еурі Седеньо Мартінеса з рахунком 4:1.

Півфінал відбудеться 5 серпня.  У півфіналі Олександр Хижняк зустрінеться з філіпінцем Еуміром Марсіалем.

Олександр Хижняк  у 2017 році став Чемпіоном світу та Чемпіоном Європи у середній вазі, у 2019 році – Чемпіоном II Європейських ігор.

Наразі, за підсумками дев'яти змагальних днів Олімпіади, збірна України має шість нагород. Срібло на дистанції 1500 м та бронзу на 800 м вільним стилем здобув плавець Михайло Романчук. Також бронзові медалі Україні принесли дзюдоїстка Дар'я Білодід у категорії до 48 кг, фехтувальник Ігор Рейзлін у змаганнях шпажистів, Олена Костевич і Олег Омельчук у стрільбі з пневматичного пістолета на 10 м та тенісистка Еліна Світоліна.Нагадаємо, до збірної України на Олімпіаді увійшли 158 спортсменів. Які спортсмени з Полтавщини увійшли у десятку найперспективніших дивіться тут.