Олександр Мамай подав скаргу щодо свого звільнення до Верховного Суду

Автор: Вікторія Баберя, 15 квітня, 09:59

Фото: Олександр Мамай (фото Олега Журавльова)


Колишній міський голова Полтави не залишає надії поновитися на посаді. На черзі – Верховний Суд та розгляд справи в касаційній інстанції.

Адже:

І вже 11 квітня до Касаційного адмінсуду надійшла скарга Мамая про визнання протиправним та скасування рішення ПМР «Про дострокове припинення повноважень Полтавського міського голови» й поновлення на посаді. Наразі призначили склад суду, який розглядатиме касаційну скаргу: головуючий суддя Ірина Желтобрюх, Олег Білоус, Тетяна Стрелець.

Раніше Олександр Мамай запевняв, що повернеться на посаду міського голови в кінці березня – на початку квітня. Цей строк вже сплив, але апеляційне й касаційне оскарження – ще ні.

Якщо ж не вдасться знову сісти у крісло мера – то Мамай планує балотуватися в нардепи. До того стало відомо, що екс-мер очолив обласну організацію «Опозиційна платформа – За життя», а також є довіреною особою кандидата Юрія Бойка по 144 округу.

Нагадаємо, Мамая позбавили посади під час другого пленарного засідання позачергової сімнадцятої сесії Полтавської міськради 14 вересня. «За» звільнення мера проголосували усі присутні 29 депутатів.

Опублікована: 15 квітня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація