KuNwyuzbNfYPpY89

Але, відповідно до чинного законодавства, Олександр Мамай може оскаржити рішення протягом 30 днів.

Відповідне рішення ухвалила колегія суддів у складі Наталії Алєксєєвої, Анни Чеснокової, Андрія Головка в суботу, 22 грудня, в Полтавському окружному адмінсуді. 

Сьогодні ж дослідили відеозаписи – уривки  прямих трансляції першого та другого пленарних засідань сімнадцятого позачергової сесії міськради від 31 серпня та 14 вересня 2018 року, зроблені «Громадським ТБ Полтава», та письмові докази.

Після перегляду уривків Олександр Мамай акцентував увагу на допущених порушеннях регламенту Полтавської міської ради та закону:

«У законі написано чорним по білому: зареєструвалися депутати, відкрили сесію, надали повноваження новообраним депутатам. Учора, на сесії (пленарне засідання позачергової двадцятої сесії 21 грудня - прим.  автора) зробили все згідно закону. Сесію тоді 31 серпня я сам не покинув, у мене вирвали мікрофон», – прокоментував Олександр Мамай.

Переглянули відеозаписи

У відповідь представниця міської ради, адвокатка Віта Мусієнко, зазначила, що регламентом не передбачено електронну реєстрацію депутатів перед відкриттям сесії. Реєстрація передбачена за списком депутатів, що й було зроблено.

Також в Олександра Мамая виникло запитання:

«Але як можна обрати, якщо не зняти? Тепер зрозуміло, що покази бути сфальсифіковано, так як і рішення. Вже відхилилися від порядку денного, адже на відео видно, доказ я не надав, адже спершу таємним голосуванням зняли секретаря. Це означає, що вже пішли не по порядку денному, а це кримінальна справа».

Представник відповідача прокоментувала, що до порядку денного були внесені зміни відповідно до закону до регламенту.

Закінчивши етап дослідження доказів, перейшли до судових дебатів, під час яких Олександр Мамай наголосив на порушеннях при ухваленні рішення щодо позбавлення його посади та звернувся до суду із проханням задовольнити позовні вимоги. Сторона відповідача знову повідомила, що усі дії міськради були законними, і просила у задоволенні позову відмовити.

На судовому засіданні

Екс-мер направив позовну заяву до адмінсуду 25 вересня. Він вимагає скасувати рішення міськради «Про дострокове припинення повноважень Полтавського міського голови» до набрання законної сили рішенням у адміністративній справі та поновитися на посаді. Додамо, що його позбавили посади під час другого пленарного засідання позачергової сімнадцятої сесії Полтавської міськради 14 вересня. «За» звільнення мера проголосували усі присутні 29 депутатів.

Loading...