Олександр Шамота: постійне переобрання влади – абсурд

Автор: Віталій Крицький, 26 грудня, 11:40

Фото: Олександр Шамота та Андрій Матковський (обкладинка Юлії Деркач)


Секретар міськради та виконуючий обов’язки міського голови Олександр Шамота вважає, що містяни бажають від влади стабільності, а не постійного переобрання.

Нагадаємо, як повідомляло ІВ «Полтавщина», депутат міської ради Андрій Матковський запропонував переобирати секретаря Полтавської міської ради один раз на квартал. Голова фракції «БПП» вважає, що окремі політики почали політичне «перетягування канату».

У коментарі ЗМІСТу секретар міськради Олександр Шамота повідомив, що до вищезгаданої публікації про таку пропозицію Андрія Матковського не чув:

«У нас же не перше квітня попереду, а перше січня. Особисто я ніяк не ставлюся до такої ініціативи. Люди завжди бажали від влади стабільності. А постійне переобрання, я вважаю, це абсурд. До цієї публікації я про такі пропозиції від Андрія Матковського не чув».

Нагадаємо, Олександра Мамая позбавили посади 14 вересня 2018 року під час другого пленарного засідання позачергової сімнадцятої сесії Полтавської міськради. «За» звільнення мера проголосували всі присутні 29 депутатів. Виконувачем обов’язків та секретарем міськради призначили депутата, представника «СДП» Олександра Шамоту.

Опублікована: 26 грудня 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація