Організував знищення державної символіки України на окупованій території на Харківщині: правоохоронці Полтави затримали зрадника

3670B4E0-2E26-4AC7-908B-114C1052498D

Головний державний інспектор митного посту «Куп’янськ» добровільно погодився співпрацювати із загарбниками.

Про це повідомили в Територіальному управлінні ДБР в Полтаві 14 жовтня.

Посадовець керував житлово-комунальним господарством у незаконно створеному органі влади на території Куп’янського району. Також координував дії окупаційної влади під час надзвичайних ситуацій на території Петропавлівської громади.

Після свого «призначення» чоловік організував знищення державної символіки України на території району та її заміну на російську. Зрадник брав участь у створенні пропагандистських матеріалів для російських медіа.

Після звільнення Куп’янського району Збройними силами України чоловік намагався переховуватися, але був затриманий працівниками ДБР.

Наразі йому повідомлено про підозру у добровільному зайнятті посади, пов’язаної з виконанням організаційно-розпорядчих функцій у незаконних органах влади (ч. 5 ст. 111-1 КК України.) Чоловіку загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 10 років.

Нагадаємо, правоохоронці Полтави затримали зрадницю, яка під час окупації збирала з мешканців Куп’янська «податки».