Памʼять полеглого воїна Євгенія Юрченка вшанували у Полтаві (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Фото ЗМІСТу
Євгеній Юрченко – молодий прикордонник з Полтави, який віддав своє життя за цілісність України.
30 квітня на фасаді гімназії №25 в Полтаві відкрили меморіальну дошку прикордоннику Євгенію Юрченку. ЗМІСТ підготував фоторепортаж з місця події.
Життєвий шлях воїна
Євгеній Юрченко народився 28 вересня 1997 року у Полтаві. Навчався в гімназії №25. Восьмикласником він з родиною переїхав в Устивицю. Після закінчення школи чоловік вступив до Полтавської державної аграрної академії, а пізніше долучився до української армії.



Воїн служив у лавах Державної прикордонної служби України та боронив північні кордони. 13 травня молодший сержант загинув внаслідок ворожого обстрілу на Чернігівщині. Євгенію Юрченку навіки залишилося 25.



19 травня захисника провели в останню дорогу в Устивиці. Вшанувати пам’ять героя прийшли батьки, родичі, однокласники, сусіди та небайдужі односельці. Воїна поховали на Розсошенському кладовищі.


Євгеній Юрченко посмертно нагороджений медаллю «Захиснику Вітчизни». Нагороду 30 квітня отримали батьки загиблого.

Вічна пам’ять воїну!
Нагадаємо, що в полтавській школі відкрили меморіальну дошку полеглому Артему Медведєву та Олексію Крижанівському
У перший день повномасштабного російського вторгнення Артем Медведєв пішов до ТЦК та долучився до 112-ї бригади Добровольчого формування «Свобода», у складі якої виконував бойові завдання з оборони Києва та передмістя.
Останнє бойове завдання коштувало воїнові життя, але він з честю виконав його. Разом з побратимами спецпідрозділу «Стугна» прикривав відхід своєї ДРГ. 18 серпня 2022 року військовослужбовець загинув поблизу села Максимівка на Миколаївщині.
Олексій Крижанівський став на захист України у 2015 року, і в період з 2015 по 2018 роки проходив службу в складі 128-ї гірсько-штурмової бригади.
Захисник не став осторонь і тоді, коли розпочалася повномасштабна війна. З 25 лютого 2022 року він у складі 116-ї бригади боронив кордони країни на півночі та сході. Воїн загинув 12 липня 2023 року під час виконання бойового завдання в Авдіївці на Донеччині.