Перевізники розповіли про ситуацію з транспортом у Полтаві: чого очікувати містянам

ТГ_новина 6.6.22 2

20 жовтня Полтава перейшла на режим економії електроенергії після обстрілів енергетичної інфраструктури України росіянами. «Полтаваелектроавтотранс» скоротив кількість транспорту на маршрутах, а позиції перевізників про повідомлення влади щодо збільшення машин розділилися.

Про це ЗМІСТу у коментарях розповіли представники влади, перевізники та директор «Полтаваелектроавторансу» Євген Зайцев 20 жовтня.

З 05 до 10 ранку 20 жовтня тролейбуси працюватимуть на маршрутах. Потім їздитимуть тільки автобуси й маршрутки.  Очільник транспортного відділу Полтавської міської ради Віталій Животенко розповів, що нині триває робота зі збільшення транспорту:

«Ми просто зараз над цим працюємо. Зв’язуємося з усіма перевізниками, а вони шукають додаткові машини, що відповідали б умовам. У відсотках не можу сказати на скільки збільшиться кількість одиниць, але ми робимо все, щоб цього було достатньо».

Перевізник і власник фірми «ЛЮГ» Юрій Лупаєнко каже, що сьогодні вони планують збільшити кількість автівок на маршрутах на 10%, щоб закрити потребу містян у транспорті:

«У нас ситуація не змінилася. Ми просто продовжуємо робити, що можемо й намагаємося зробити так, щоб полтавці не помітили проблем. По вартості проїзду у нас все так само. Через певні обставини продовжуємо їздити по 10 грн».

Його опонент у транспортній галузі і власник фірми «Вежа» Іван Іванов говорить, що знайти більше транспорту за добу неможливо. Тому заяви влади, на його думку, не відповідають дійсності:

«Це все брехня. Машин не більшає по місту, бо працює усе, що є. Оці всі заяви влади про міфічне збільшення нехай тримають при собі. У нас сьогодні будуть збори, ми вирішуватимемо, що можемо зробити від себе. Краще запишіть, що міська влада 5 місяців на нас тисне, щоб ми підняли вартість проїзду до 15 грн. Про це вони чомусь не пишуть»

За повідомленнями місцевої влади, енергоспоживання скоротять на 50%. Відсутність комунального електротранспорту й в попередні роки, коли перевізники відмовлялися працювати, показала, що проблеми з транспортом гарантовані. Через це важливо планувати свій день завчасно й економити електроенергію.