Першим загинув його син. Фельдшер з Полтавщини поліг у бою на сумському напрямку

Колаж ЗМІСТу
На початку повномасштабної війни Арсеній Кирилов добровольцем став на захист України, як і його син, який загинув у 2023 році.
Арсеній Кирилов – молодший сержант, фельдшер приймально-сортувального відділення медичної роти військової частини. Про те, що воїн загинув, 16 вересня повідомили у Лубенській міській раді.
Життєвий шлях воїна
Арсеній Кирилов народився 30 листопада 1966 року у Німеччині, де тоді проходив військову службу його батько. З двох років разом з сім’єю мешкав у Лубнах. Закінчивши школу, у Лубенському медичному училищі чоловік здобув фах фельдшера.
Трудовий шлях Арсеній Кирилов розпочинав на станції швидкої допомоги у Лубнах. Але згодом довелося опановувати й інші професії. Працював оператором газових лічильників у «Лубнигаз», слюсарем-інструментальником на заводі «Лічмаш», комірником у ТОВ «Стимул».
У 2022 році добровольцем вирушив на фронт. Захищав Україну на Донецькому й Харківському напрямку. Воїна нагородили відзнакою Президента України «За оборону України». Також Арсеній Кирилов відзначений «Золотим хрестом» та відзнакою «За сумлінну службу».
«Арсеній був чудовою товариською людиною, не шкодував ні сил, ні коштів, щоб підтримати своїх друзів та побратимів. А ще мав хист і писав вірші, які присвячував друзям, колегам-медикам, побратимам», – пишуть земляки.
Також його пам’ятають справжнім патріотом. Воїн виховав такого ж сина, який загинув, захищаючи Україну у 2023 році. Арсеній Кирилов загинув 12 вересня під час виконання бойового завдання на Сумщині. У Арсенія Кирилова залишилась донька та сестра.
Прощатимуться з воїном відбудеться 17 вересня о 12:00 на Володимирському майдані у Лубнах.

Ким був син Арсенія Кирилова
Микола Кирилов народився 29 грудня 1994 року у Лубнах. Закінчив Лубенську загальноосвітню школу №7 та ПТУ №53 у Войнисі. Здобув спеціальності водія, слюсаря, механіка.
Згодом вступив до Охтирського аграрного технікуму, звідки його у 2014 році й призвали на строкову службу до лав Збройних Сил України. Служив у Маріуполі. Там підписав контракт та залишився на службі.
Наступним етапом став вступ на навчання до Національної академії Національної гвардії України у Києві. Диплом і звання довелося отримувати вже під час повномасштабної війни з російським агресором у березні 2022 року. Обороняв столицю, пізніше поїхав на службу до Черкас.
«Захист України, рідної землі – завжди був пріоритетом для Миколи, адже його батько зараз боронить нас на одному з найгарячіших напрямків. Завжди привітний і життєлюбний, щирий і захоплений він мав багато друзів. Дуже любив природу та рибалку. Таким і пам’ятатимуть його рідні, друзі, побратими, знайомі», – пишуть земляки.
Микола Кирилов раптово помер 17 жовтня 2023 року під час виконання службового обов’язку.

Світла пам’ять герою!