З 2 жовтня 2019 року підозрюваного тримають у полтавському СІЗО

Георгію Полонському призначили запобіжний захід із 6 листопада до 5 січня 2021 року.

З 2 жовтня 2019 року підозрюваного тримають у полтавському СІЗО. На судовому засіданні, 6 листопада, про зміну запобіжного заходу на домашній арешт просив адвокат Полонського Юрій Варава. Сам Полонський заперечував про продовження терміну тримання в СІЗО та підтримав свого адвоката. Про це стало відомо з реєстру судових рішень.

Адвокат потерпілої Тетяни Руденко – Яніна Мільгевська підтримувала клопотання прокурора, аби підозрюваного тримали в СІЗО. Суд встановив, що Полонський може впливати на свідків та потерпілу Руденко, може вчиняти інші правопорушення та неодноразово був судимий. Тому суд прийшов до висновку, що підозрюваного треба тримати в СІЗО.

Нагадаємо, що Полонський – це єдиний підозрюваний у побитті полтавського відеографа Дениса Руденка. Торік, 10 травня, його побили на Леваді, а 19 травня помер від отриманих ушкоджень.

Як раніше писав ЗМІСТ, Полонський був боксером. Під час обшуку правоохоронці знайшли в його машині більярдний кий та металеву телескопічну палицю.

19 травня в Ленінському суді дружина Руденка — Катерина, просила визнати її потерпілою, адже вона пережила стрес. Також Тетяна Руденко подала цивільний позов у якому вимагала компенсувати завдану моральну та матеріальну шкоду.

Loading...