xxcuqjwtmt1c6nws

Полтавське управління капітального будівництва хоче відреставрувати початкову школу № 43 у Полтаві. Орієнтовна вартість робіт — 15 млн грн. Серед чотирьох учасників, що зайшли на торги, найвигіднішу ціну запропонувало ТОВ «СВ-Білдінг» – свого часу фірму звинувачували у привласненні коштів.

Аукціон на реставрацію початкової школи № 43 у Полтаві провели 10 червня. Будівля має статус пам’ятки історії та архітектури місцевого значення. Управління капбудівництва оголошувало вартість робіт за реставрацію – 15 млн 932 тис. 941 грн.

На торги зайшли 4 учасники із наступними остаточними пропозиціями:

  • ТОВ «СВ-Білдінг» – 12 млн 724 тис. 479 грн;
  • ТОВ «Газонафтовий промисловий комплекс» – 15 млн 49 тис. 45 грн;
  • ТОВ «ТЕХНОБУД-УКРАЇНА» — 15 млн 797 тис. 640 грн;
  • ТОВ «Будімперія 2017» — 15 млн 850 тис. 856 грн.

Пропозиція ТОВ «СВ-Білдінг» була найдешевшою, тому тендерний комітет спершу розгляне їхню пропозицію.

Згідно з тендерною документацією, підприємство повинно виконати такі види робіт:

  • демонтувати будівельні матеріали та конструкції;
  • підсилити конструкції;
  • реставрувати підлогу;
  • опоряджувальні роботи цоколю та фасадів;
  • внутрішні оздоблювальні роботи;
  • озеленення території.

Отже, якщо «СВ-Білдінг» оберуть переможцем, то на реставрації школи № 43 УКБ зекономить 3 млн грн.

Що відомо про учасників аукціону

ТОВ «СВ-Білдінг» звинувачували в привласненні коштів, виділених на будівництво фізкультурно-оздоровчого басейну в Розсошенцях (вул. Шкільна, 18). У межах досудового розслідування встановлено, що службові особи Щербанівської сільради за попередньою змовою зі службовими особами ТОВ «БК Центр-буд» та ТОВ «СВ-Білдінг», під час виконання робіт по цьому об’єкту привласнювати кошти місцевого бюджету.

ТОВ «Газонафтовий промисловий комплекс» за три роки виграв 12 тендерів від міського УКБ на загальну суму 106 млн 947 тис. грн.

ТОВ «ТЕХНОБУД-УКРАЇНА» створили в лютому 2019 року. Підприємство має 4 перемоги в тендерах Управління капбудівництва ПМР на загальну суму 3 млн 178 тис. 318 грн. Також компанія брала участь у реконструкції 3-го міського пляжу за 2,5 млн грн.

ТОВ «Будімперія 2017» зареєстрована наприкінці серпня 2017 року. Керівник — Олексій Лисенко. Підрядник отримав від міського Управління капітального будівництва 8 підрядів на майже 23 млн грн. Загалом від бюджетних установ «Будімперія 2017» має 44 підряди на понад 50 млн грн. Підприємство фігурує в ряді кримінальних проваджень. Одне з них — за фактом службового підроблення. Встановлено, що підрядник спільно з посадовцями Управління ЖКГ та Управління капбудівництва ПМР завищували вартість виконання робіт, вказуючи неправдиві відомості щодо обсягів закупівлі.

Loading...