27 червня російська армія завдала авіаудару по ТРЦ «Амстор» та заводу «Кредмаш», внаслідок обстрілу загинула 21 людина та ще одна вважається безвісти зниклою.

Після ракетного удару по торговому центру на місце події виїжджали журналісти замовлені росією, вони хотіли знайти військову техніку та зброю. Про це розповів міський голова Кременчука Віталій Малецький:

«І коли їх почали водити, і вони цього нічого не знаходили, вони ставили питання: “А чи було? Може, встигли вивезти?” Не було! І ніхто б не встиг фізично його вивезти, якби воно там було!».

Нагадаємо, у соцмережах розповсюджували відео, де начебто кременчужанка розповідає, що у торговому центру «Амстор» зберігалася американська зброя, і обливала брудом міського голову Кременчука та Президента України.

Цією людиною виявилася колишня засуджена за наркоторгівлю Валерія Браца, яка втекла з Кременчука за кордон і працює путінською пропагандисткою. 

Нагадаємо, росіяни 27 червня вдарили ракетами по торговельному центру «Амстор» у Кременчуці. Зруйновані 10 тис. квадратних метрів – це вся територія будівлі. Внаслідок обстрілу загинула 21 людина.

Сам російський диктатор путін заявив, що ніякого теракту і вибухів у Кременчуці не було. Він вважає, що у росії є на озброєнні велика кількість «високоточної» зброї, яка дозволяє їм досягати свої цілі. Також він думає, що його армія не стріляє «просто так по полях», а як правило це робиться за результатами розвіданих цілей.

Проте попри заяви міноборони росії й заяви вже самого путіна про ракетний обстріл Кременчука по «військових цілях», голова МЗС рф сергій лавров взагалі заперечив будь-які удари росіянами по Кременчуку.

Loading...