Поки справу розслідують – псується зерно: агрофірма про крадіжку з млинзаводу Полтави

Автор: Каріна Тютюнник, 4 вересня, 15:02

Фото: Фірма скаржиться на умови зберігання вилученого зерна (Джерело - glo.by)


Поскаржився на неналежне зберігання майна один із постачальників полтавського КХП – ТОВ «Партнер Агро».

Мова йде про вилучену під час обшуків пшеницю. Ще з кінця квітня вона як речовий доказ за рішенням суду зберігається на території комбінату хлібопродуктів. ТОВ «Партнер Агро» ще під час попереднього судового засідання заявляло про свої права на зерно. Тепер фірма поскаржилася на його неналежне утримання та через суд попросила скасувати ухвалу, за якою пшеницю передавали на зберігання КХП.

Представники «Партнер Агро» у своїй заяві вказували на бездіяльність слідчої судді та зазначали, що до кінця досудового розслідування пшениця зіпсується повністю, а отже вони понесуть збитки. 28 серпня в Апеляційному суді Полтавської області розглянули скаргу фірми та вирішили її залишити без розгляду. Оскільки бездіяльність слідчого під час досудового слідства не можна оскаржувати. Тож, зерно і далі зберігатимуть на млинзаводі.

Нагадаємо, наприкінці квітня під час перевірки Полтавського комбінату хлібопродуктів з’ясувалося, що на підприємстві не вистачає близько 3581 тонни зерна (майже 55 вагонів) і 324 тонн 294 кілограмів борошна (майже 6 тисяч 485 мішків по 50 кг). Вилучене під час обшуків майно (борошно, пшеницю і висівки) залишили на території ДП «Полтавський комбінат хлібопродуктів», а відповідальним за зберігання призначили ТОВ «Полтавський хлібопекарський комплекс».

Опублікована: 4 вересня 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація