Поліція передумала давати нагороду за інформацію про «полтавського терориста» Скрипника

Автор: Анастасія Добряк, 27 липня, 10:09

Фото: Орієнтування на Романа Скрипника (Фото – тг-канал "Фонтанзамільйон")


У старих орієнтуваннях з інформацією про винагороду, які висять по Полтаві, вказана недостовірна інформація. Раніше поліціянти обіцяли нагороду для інформаторів про місцезнаходження Романа Скрипника, але від ідеї відмовилися, щоб не наражати на небезпеку людей.

Інформація про винагороду розміщена в орієнтуваннях, які розвісили по Полтаві одразу після оголошення Скрипника у розшук. Невдовзі у поліції вирішили, що заохочення у пошуку злочинця є небезпечним для людей і вирішили не ризикувати. Про це ЗМІСТу розповіла пресофіцерка Нацполіції Полтавщини Поліна Ларіна 27 липня.

Зараз по місту з’являються і нові орієнтування – уже без інформації про винагороду. Поліна Ларіна каже, що правоохоронці зважили усі ризики і закликають людей бути обережними, якщо побачать Романа Скрипника. Наразі спецоперація з пошуку «полтавського терориста» триває, а зоною пошуку злочинця лишається Миргородський район.

Нове орієнтування на Романа Скрипника

Нагадаємо, що 23 липня працівники Управління карного розшуку хотіли затримати Романа Скрипника, якого підозрюють у викраденні автомобіля. Скрипник схопив одного із поліціянтів та погрожував підірвати його та себе гранатою РГД-5. Йому надали авто. Віталій Шиян, після перемовин, обміняв правоохоронця на себе. Скрипнику надали автомобіль. Правоохоронці їхали за автівкою слідом, оголосили спецоперацію «Грім».

«Терорист» озвучив свою єдину вимогу – щоб його не саджали до в’язниці за злочини, що він скоїв раніше. Скрипник покинув автомобіль у Шишацькому районі та втік до лісопосадки, а заручника відпустив.

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження одразу за трьома статтями:

  • посягання на життя правоохоронця;
  • захоплення його в заручники;
  • незаконне поводження з боєприпасом.

Додамо, що радник міністра внутрішніх справ Михайло Апостол сказав, що затримання Романа Скрипника – питання часу. Його спіймають живим або мертвим.

Опублікована: 27 липня 2020


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація