edloetztai1tjxw7

Станом на 28 червня поліціянти продовжують пошуки «полтавського терориста» Романа Скрипника. Причина – чоловік має військовий вишкіл та навички виживання в екстремальних умовах.

Також у Скрипника є проблеми із психологічним здоров’ям, яке пов’язане із вживанням наркотичних засобів.

Про це стало відомо із складеного МВС учора, 27 липня, психолого-криміналістичного портрета Романа Скрипника. Саме на нього зараз і спираються правоохоронці при здійсненні оперативно-розшукових заходів.

Нині Скрипника шукають в Миргородському районі Полтавської області. Пошуки тривають вже п’ятий день і ускладнюються специфікою природного ландшафту району. 

«Пошукова операція триває. Залучено до операції понад 500 правоохоронців та повітряний транспорт», – розповів ЗМІСТу пресофіцер Нацполіції Полтавщини Роман Грішин.

Пригадаємо, що 23 липня працівники Управління карного розшуку хотіли затримати Романа Скрипника, якого підозрюють у викраденні автомобіля. Але схопив одного із поліціянтів та погрожував підірвати його та себе гранатою РГД-5. Віталій Шиян, після перемовин, обміняв правоохоронця на себе. Скрипнику надали автомобіль. Правоохоронці їхали за автівкою слідом та оголосили спецоперацію «Грім».

«Терорист» озвучив свою єдину вимогу — щоби його не саджали до в’язниці за злочини, що він скоїв раніше. Скрипник покинув автомобіль у Шишацькому районі та втік до лісопосадки, а заручника відпустив.

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження одразу за трьома статтями:

  • посягання на життя правоохоронця;
  • захоплення його в заручники;
  • незаконне поводження з боєприпасом.

Додамо, що радник міністра внутрішніх справ Михайло Апостол сказав, що затримання Романа Скрипника — питання часу. Його спіймають живим або мертвим.

Також у Полтаві почало з’являтися орієнтування з інформацією про винагороду. Раніше поліціянти обіцяли нагороду для інформаторів про місцеперебування Романа Скрипника, але від ідеї відмовилися, щоби не наражати на небезпеку людей.

Loading...