У будівлі триває гасіння пожежі
У будівлі триває гасіння пожежі

Фото ЗМІСТу

Наразі ліквідація пожежі триває. Поліція буде розслідувати пожежу в будівлі

Про це ЗМІСТУ 9 грудня розповів речник Національної поліції у Полтавській області Юрій Сулаєв:

«За даним фактом відкрите кримінальне провадження, наразі тривають слідчі дії. Пожежа ще ліквідовується працівниками ДСНС. Остаточно про причини й обставини пожежі буде відомо, коли фахівці ДСНС нададуть нам відповідний висновок після дослідження місця загоряння».

Попередньо справу розслідуватимуть за статтею № 270 – Порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки. Згідно зі статтею, передбачено покарання у вигляді позбавленням волі на строк від трьох до восьми років.

Ресторан «Тераса» у соцмережах повідомив, що заклад згорів і про нього лишилися тільки спогади. Працівники закладу повідомили, що для них це буде непростий період.

Вигляд зсередини будівлі – Фото Руслан Дмитренко

За словами речниці Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області Світлани Рибалко, наразі на місце події виїхала експертна група. Проте причину пожежі поки що встановити не вдається, оскільки вона ще не ліквідована.

Рибалко говорить, що вночі до будівлі виїхали співробітники охоронної фірми «Явір-2000», тому що в закладі «Терраса. Територія м'яса» спрацювала сигналізація. Охоронці не побачили нічого підозрілого, а згодом почули всередині гучний «хлопок». Потім вогонь охопив заклад.

Тераса. Територія м'яса – фото ДСНС
Loading...