Поліція вилучила техніку у гральному закладу у Полтаві
Поліція вилучила техніку у гральному закладу у Полтаві

Джерело – tsypin.partners

Поліціянти припинили діяльність грального закладу. Наразі тривають слідчі дії та встановлюють причетних осіб.

20 лютого надійшло анонімне повідомлення, що  у Полтаві, на вул. Шевченка, у підвальному приміщенні, незаконно працюють ігрові автомати. На місце події одразу виїхала слідчо-оперативна група та провели обшук.

Про це повідомили в Головному управлінні Нацполіції Полтавщини 23 лютого. 

За словами начальника Полтавського райуправління поліції Сергія Бейгула, працівники поліції припинили діяльність закладу та вилучили техніку: 

«У ході проведення слідчих дій поліцією вилучено 16 системних комп’ютерних блоків та іншу комп’ютерну техніку, що використовувалась для надання послуг із незаконного грального бізнесу, а також роутери, модеми тощо. Наразі тривають слідчі дії та встановлюється коло осіб причетних до протиправної діяльності».

Відповідно до Кримінального кодексу України передбачено штраф у розмірі від 170 тис. до 680 тис. грн.

Нагадаємо, Кабмін України ухвалив постанову про скасування права державних лотерей займатися гральним бізнесом.

У документі йдеться, що нинішній Уряд скасовує наказ Держкомітету з питань регуляторної політики та підприємництва від 12 грудня 2002 року, у частині про діяльність розповсюджувачів лотерей.

Також Кабмін доручає Національній поліції та Державній фіскальній службі вжити заходів для припинення роботи розповсюджувачів лотерей, чия діяльність не віднесена до проведення лотерей не заборонених законом. Йдеться про заклади, що насправді займаються гральним бізнесом.

Loading...