nudebpfknhpbvtq7

Цього тижня КП «Полтаваавтоелектротранс» отримало перший транш від Європейського банку реконструкції та розвитку. Кошти віддадуть як аванс заводу, що виготовлятиме 40 нових тролейбусів для Полтави.  Про це повідомив секретар міської ради Олександр Шамота 15 травня під час брифінгу. Загалом Полтава має отримати 8 млн євро від ЄБРР на виготовлення тролейбусів. Ще 2 млн євро виділять […]

Цього тижня КП «Полтаваавтоелектротранс» отримало перший транш від Європейського банку реконструкції та розвитку. Кошти віддадуть як аванс заводу, що виготовлятиме 40 нових тролейбусів для Полтави. 

Про це повідомив секретар міської ради Олександр Шамота 15 травня під час брифінгу. Загалом Полтава має отримати 8 млн євро від ЄБРР на виготовлення тролейбусів. Ще 2 млн євро виділять на тягові підстанції, оскільки кількість транспорту збільшиться і додадуться маршрути. Полтава повинна буде віддати кредит протягом 13 років. Міська влада виступила гарантом повернення кредиту, що необхідний для реалізації інвестиційного проєкту «Оновлення тролейбусного парку м. Полтава». 

Тролейбуси виготовлятиме автомобільна компанія «Богдан Моторс». Із заводом уклали договір у грудні 2019 року. Зазначимо, тоді прогнозували, що поставляти транспорт будуть протягом 9 місяців по 10 одиниць. Тож закінчити мали у вересні 2020. Нині Шамота місяць не назвав, лише сказав, що тролейбуси надійдуть восени. 

Нагадаємо, секретар міськради Олександр Шамота сказав, що коштом кредиту вдвічі збільшать кількість тролейбусів у парку – до 100 одиниць. Відповідно, зможуть вдвічі збільшити перевезення комунальним транспортом. 16 травня на позачерговій сесії депутати  затвердили умови договору гарантії Полтавської міськради перед КП «Полтаваелектроавтотранс», а також відшкодування та підтримки проєкту ЄБРР.

Loading...