На позачерговій сесії Полтавської міськради розглянуть одне питання

Автор: Вікторія Баберя, 13 травня, 21:01

Фото: Полтавська міська рада


На зборах депутатів Полтавської міськради, які відбулися у понеділок, 13 травня, ухвалили рішення скликати позачергову сесію.

Пленарне засідання позачергової 23-ої сесії відбудеться у четвер, 16 травня о 10:00. За словами депутата Вадима Ямщикова, ініціаторами зборів депутатів та скликання сесії стали депутати Володимир Корчака та Едуард Волков. На порядок денний винесли одне питання.

Дмитро Сенчакович, голова фракції «Самопоміч» повідомив, що на сесії депутати мають затвердити умови договору гарантії Полтавської міськради перед КП «Полтаваелектроавтотранс», а також відшкодування та підтримки проекту ЄБРР.

«Нагальність – це питання із транспортним колапсом, який виник у місті. Потрібно проголосувати за одне рішення, щоб пришвидшити процедуру та якнайшвидше отримати 40 тролейбусів», - пояснив Вадим Ямщиков.

Зауважимо, на минулій сесії 19 квітня депутати ухвалили рішення влада виступити гарантом повернення КП «Полтаваелектроавтотранс» кредиту ЄБРР для реалізації інвестиційного проекту «Оновлення тролейбусного парку м. Полтава». Йдеться про 10 млн євро. Як раніше зазначав секретар міськради Олександр Шамота, за рахунок кредиту зможуть збільшити вдвічі й довести до 100 одиниць тролейбусів у парку, а, відповідно, вдвічі збільшити перевезення комунальним підприємством.

На засіданні депутати можуть подавати проекти «з руки». Проте на зборах депутатів жодних додаткових питань, окрім транспортного, не обговорювали. Тож чи очікувати кадрових перестановок серед керівних посад в міській раді – невідомо.

«У нашій фракції позиція незмінна – станом на сьогодні приводів звільняти Шамоту з посади секретаря Полтавської міськради ми не бачимо», – сказав Дмитро Сенчакович.

За словами Вадима Ямщикова, фракція ВО «Свобода», питання зняття діючого секретаря міськради з посади не обговорювала.

Нагадаємо, у Полтаві третій день страйкують перевізники. На маршрути виходять лише тролейбуси КП «Полтаваелектроавтотранс». До того ж, приватні перевізники зазначили, що розірвали договори на пасажирські перевезення і тепер взагалі не обслуговують місто.

Питання з підвищенням тарифів на перевезення пасажирів у Полтаві розглядали на засіданні містобудівної комісії 10 та 11 травня. Проте, ніякого рішення по збільшенню тарифу не ухвалили – не вистачило голосів аби «протягнути» питання та розпочати процес підвищення тарифів у громадському транспорті на основі попереднього регуляторного акту (5 грн в автобусах, 3 грн – у тролейбусах). Члени комісії попередньо вирішили скликати позачергове засідання на середу, 15 травня, аби знайти вихід із транспортної ситуації в місті.

Опублікована: 13 травня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація