Усі перевізники розірвали договори на пасажирські перевезення в Полтаві

Автор: Вікторія Баберя, 13 травня, 11:01

Фото: Перевізники розірвали договори на перевезення


Станом на ранок понеділка, 13 квітня, усі перевізники Полтави відмовилися від маршрутів. Зауважимо – у місті працювали понад 15 перевізників на 66 лініях.

Про це повідомив директор ТОВ «Євробус Полтава» Михайло Костов. За його словами, у Полтаві немає перевізників, які  зараз виконуватимуть перевезення по місту:

«Станом на п’ятницю, 10 травня, тариф у 5 грн тимчасово влаштував би нас і вирішив питання з перевезеннями. Але це вже не так актуально, адже ми відмовилися від маршрутів і вже не є перевізниками міста Полтава».

UPD. Секретар міськради Олександр Шамота підтвердив, що перевізники подали заяви на розірвання договорів, проте, переконує Шамота вони ще діють.

Перевізник називає причину в тому, що спершу секретар міськради Олександр Шамота тримав тарифи до президентських виборів. Але вибори минули, а тариф і досі 4 грн, ніяких результатів переговори не дали. Їздити ж за таким тарифом – це працювати собі на збиток.

«Ніякі політичні гасла не замінять законів ринкової економіки. Не може спочатку бути якість, а потім тариф. Тариф і якість – це одне і те ж», – прокоментував Михайло Костов.

Зауважимо, що це позиція Олександра Шамоти – підвищення вартості проїду у громадському транспорті міста не вирішить проблем із станом автобусів, графіком руху та відношенням водіїв до пасажирів.

Нагадаємо, у Полтаві третій день триває страйк перевізників. На маршрути виходить лише транспорт КП «Полтаваавтоелектротранс».

Питання з підвищенням тарифів на перевезення пасажирів у Полтаві розглядали на засіданні містобудівної комісії 10 та 11 травня. Проте, ніякого рішення по збільшенню тарифу не ухвалили – не вистачило голосів аби «протягнути» питання та розпочати процес підвищення тарифів у громадському транспорті на основі попереднього регуляторного акту (5 грн в автобусах, 3 грн – у тролейбусах). Члени комісії попередньо вирішили скликати позачергове засідання на середу, 15 травня, аби знайти вихід із транспортної ситуації в місті.

Опублікована: 13 травня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація