Голосів членів комісії для підвищення вартості проїзду в Полтаві поки що не вистачає

Автор: Вікторія Баберя, 11 травня, 13:16

Фото: Голосів для підвищення вартості проїзду в Полтаві поки що не вистачає


У Полтавській міськраді продовжили засідання містобудівної комісії та обговорення тарифів на проїзд. Питання стало нагальним, адже після учорашнього депутатського «неголосування» перевізники на маршрути сьогодні вже не вийшли.

У суботу, 11 травня, члени комісії попередньо вирішили скликати позачергове засідання на середу, 15 травня. На нього мають винести два питання – «Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів міським електричним транспортом — тролейбусом» і «Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів у пасажирському транспорті м. Полтава».

«Я попросив би депутатів до середи не планувати ніяких відряджень з міста, щоб ми мали можливість оперативно зібратися для ухвалення рішень», – висловився заступник міського голови з питань ЖКГ Олексій Чепурко.

Олексій Чепурко

Але на цей час із десяти членів комісії голосів, аби «протягнути» питання та розпочати процес підвищення тарифів у громадському транспорті на основі попереднього регуляторного акту (5 грн в автобусах, 3 грн – у тролейбусах), не вистачає.

Судячи з голосувань на засіданні, позиції та присутність депутатів виглядають наступним чином:

За

Проти

Відсутні

  • Дмитро Сенчакович («Самопоміч»)
  • Вадим Ямщиков (ВО «Свобода»)
  • Юлія Мелкумова (БПП «Солідарність»)
  • Дмитро Батигін («Рідне місто»)
  • Вячеслав Федоряка (БПП «Солідарність»)
  • Юрій Синяк («СДП»)
  • Олег Бєлоножко (ВО «Батьківщина»)
  • Дмитро Петров (ВО «Батьківщина»)
  • Ірина Климко («Совість України»)
  • Максим Голдиш («Совість України»)

Аби розпочати процедуру потрібно 6 «за». Потім проект рішення потрапить на виконавчий комітет, який і затверджує рішення.

Так як члени фракції «Совість України» в комісії ігнорують засідання, то є можливий варіант, що з представниками ВО «Батьківщина» ще вдасться домовитися.

Оскільки вчора Дмитро Петров на комісію з’явився, але не реєструвався, тому формально участі у засіданні не приймав.

Лише позиція фракції СДП чітка – голосувати за підвищення тарифів вони не будуть, оскільки проблему громадян із станом автобусів, графіком руху та відношенням водіїв до пасажирів це не вирішить.

Юліан Матвійчуі (ВО

За умови присутності членів фракції ВО «Батьківщина», можливо, вдасться розпочати процес підвищення вартості проїзду в місті.

Цікаво, що все ж є варіант, що до кінця дня розгляд питання можуть продовжити, адже голова комісії Дмитро Сенчакович оголосив перерву в засіданні. Тому сьогоднішнє офіційно не завершилось.

Дмитро Сенчакович

Нагадаємо, сьогодні приватні перевізники, як і обіцяли не вийшли на маршрути. За інформацією заступника мера Олексія Чепурка, і місті наразі працює 85% приватних перевізників.

Раніше ЗМІСТ  порівняв, як змінювалися тарифи на пасажирські перевезення в Полтаві з 2011 по 2018 роки, і докладно розписали, як рахують пільговиків самі маршрутники.

Опублікована: 11 травня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація