fKWatyATpEfiPngK

Відповідне рішення в рамках змін до Програми розвитку ЖКГ депутати ухвалили сьогодні, 18 лютого, на сесії міської ради. Скільки автобусів придбають за 25 млн грн. наразі невідомо. Зауважимо, закупівля нових, комунальних автобусів викликана, зокрема, минулорічним страйком перевізників. Тоді секретар міської ради Олександр Шамота та депутатський корпус неодноразово наголошували на тому, що в місті повинен бути […]

Відповідне рішення в рамках змін до Програми розвитку ЖКГ депутати ухвалили сьогодні, 18 лютого, на сесії міської ради.

Скільки автобусів придбають за 25 млн грн. наразі невідомо. Зауважимо, закупівля нових, комунальних автобусів викликана, зокрема, минулорічним страйком перевізників. Тоді секретар міської ради Олександр Шамота та депутатський корпус неодноразово наголошували на тому, що в місті повинен бути власний комунальний автопарк, щоб унеможливити монополію приватних перевізників.

Раніше депутат міської ради Андрій Матковський заявляв, що в 2019 році міська влада розгляне можливість закупівлі 20 комунальних автобусів і 30 тролейбусів.

Зокрема, також внесли зміни до Програми ЖКГ та збільшили кошти на наступне:

  • експлуатація та технічне обслуговування житлового фонду (1 млн 699 тис. грн);
  • забезпечення функціонування комунальних підприємств міста (9 млн грн);
  • благоустрій міста (3 млн 578,2 тис. грн);
  • будівництво та регіональний розвиток 5 млн 950 тис. грн);
  • утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури (10 млн грн. – капітальний ремонт доріг; 500 тис. грн. – реконструкція вул. Нікітченка);
  • внески до статутного капіталу суб’єктів господарювання (2 млн 487,0 тис. грн. – КАТП-1628).

Додамо, в рамках статті видатків на будівництво та регіональний  розвиток, депутати також виділити 3 млн грн на реконструкцію благоустрою міської зони відпочинку №3 (обмежена р. Ворскла, пров. Товарним та вул. Сакко). 

Нагадаємо, Полтава стане четвертим містом, де фірма «УКР-СПЕЦ-СОФТ» із Дніпра запроваджуватиме електронний квиток.

Loading...