#ПолтаваКрізьСтіни: містяни розпочали фотомарафон

VY9DKSfnHadn9892

Полтавців запрошують стати частиною історії міста та долучитися до фотомарафону #ПолтаваКрізьСтіни.

Стати учасником можуть усі бажаючі містяни, адже правила прості:

  1. Зробити фото старовинної будівлі і коротко описати її історію (якщо невідома історія будинку, який вам сподобався, просто написати, що вас у ньому зацікавило )
  2. Підтримати проект «Невідома Полтава».
  3. Зробити пост у Facebook з хештегом #ПолтаваКрізьСтіни/
  4. Отримати у подарунок свою фірмову листівку.

У результаті знімки учасників марафону утворять серію унікальних листівок із зображеннями історичного обличчя Полтави.

Розпочала фотомарафон #ПолтаваКрізьСтіни Аліна Бушер на підтримку проекту «Невідома Полтава», автором якого вона є. Головною метою якого є популяризувати історію міста, розкрити її в новому цікавому контексті, відкрити полтавцям невідомі історичні факти, пов’язані з видатними особистостями минулого, архітектурними пам’ятками або просто з визначними вулицями і будівлями. Кошти на підтримку проекту збирають на краудфандинговій платформі ЗМІСТ, необхідна сума – 8 тисяч гривень. Збір триватиме до 4 листопада.

Дівчина виклала фото та написала історію будівлі:

«На фото будинок, який розташований на початку вулиці Європейської. Це житловий будинок кінця 19 століття, який містить у собі риси європейського барокко, хоча виконаний в цілому в іншому стилі. Цінна ця будівля тим, що вона не горіла в воєнні часи, і в ній збереглися аутентичні дерев’яні елементи, такі, як ці чудові масивні двері, на фоні яких я сфотографувалася. Свого часу в цьому будинку мешкав німецький пастор, який служив у лютеранській церкві – Кірсі, навпроти, у так званому студентському сквері».

Фото Аліни Бушер