На Полтавщині лишаються актуальними графіки погодинних відключень, але енергетики змінили перелік адрес у чергах, що відключатимуть. Споживачам варто знайти свою адресу у переліку, що діятиме з 27 листопада, щоб розуміти коли в них зникатиме й з’являтиметься електропостачання.

Про це повідомили в «Полтаваобленерго» 25 листопада.

Оновлений перелік черг можна знайти тут.

Унаслідок ворожих обстрілів виник значний дефіцит електричної потужності.

Для зменшення навантаження на мережі поки енергетики відновлюють ушкоджені об’єкти, оператори систем розподілу вводять графік погодинного відключення. Він погоджений Полтавською обласною військовою адміністрацією. Введення графіку відбувається виключно за командою диспетчера НЕК «Укренерго».

ГПВ передбачає контрольовані обмеження всіх категорій споживачів за розкладом і складається в обсязі не менше 75% від максимального споживання електричної потужності по області.

Він вводиться почергово і розподіляється на три рівні черги, тривалість перемикання черг – від 20 до 40 хвилин, спочатку вимикається наступна черга, потім вмикається знеструмлена раніше.

У графіку вказали періодичність та тривалість застосування кожної черги, терміни перерв електропостачання населених пунктів, окремих житлових масивів, вулиць із зазначенням годин доби.

Loading...