mRUAlzKeoa5u5XpO

Із загальної кількості туристів, які у 2017 році відвідали історико-культурний заповідник «Поле Полтавської битви», полтавців – лише 9%. Про це свідчать результати дослідження з географії відвідуваності Полтави. Згідно зі звітом про результати роботи, опублікованим на сайті «Полтава туристична», із загальної кількості людей, які відвідали історико-культурний заповідник,  найбільше туристів з Харкова – 39%. На другому місці […]

Із загальної кількості туристів, які у 2017 році відвідали історико-культурний заповідник «Поле Полтавської битви», полтавців – лише 9%. Про це свідчать результати дослідження з географії відвідуваності Полтави.

Згідно зі звітом про результати роботи, опублікованим на сайті «Полтава туристична», із загальної кількості людей, які відвідали історико-культурний заповідник,  найбільше туристів з Харкова – 39%. На другому місці Київ, зі столиці «Поле Полтавської битви» відвідали 31% (від загальної кількості). У трійці й Дніпро, з цього міста до нашого музею завітали близько 15%. Полтавці ж складають лише 9% від загальної кількості відвідувачів.

Процентне співвідношення кількості туристів з українських міст (Джерело - www.tourism.poltava.ua)

Щодо іноземних відвідувачів музейного закладу з країн близького зарубіжжя, то найбільше заповідник відвідало росіян – 53% від загальної кількості, на другому місці Білорусь, з цієї країни до музею завітало 26% людей. Третє місце розділили між собою Болгарія і Чехія – по 6% туристів.

Щодо гостей із далекого зарубіжжя, то упродовж 2017 року було найбільше відвідувачів, як і очікувано, зі Швеції – 32%. На другому місці – Сполучені Штати Америки – 30%, на третьому місці за кількістю туристів – Німеччина, Англія і Фінляндія – 6%.

Нагадаємо, з 1-го січня 2018 року зросла вартість вхідного квитка до полтавських музеїв. Також, прийдеться більше заплатити і за інші послуги (екскурсіїї, різного роду зйомки). 

Loading...