DhzJNc2uWasTyOn8

15-го лютого команди турніру «Що? Де? Коли? По-республіканськи» зіграли другу у 2018-му році гру. Цього разу за звання найкмітливіших змагалися 8 команд. Традиційно учасники зіграли три тури по 15 запитань, а також розіграли додаткові бали. На обговорення кожного завдання команди мали одну хвилину, далі відповідь віддавали асистентам. Попри те, що версії щодеколистів не завжди правильні, […]

15-го лютого команди турніру «Що? Де? Коли? По-республіканськи» зіграли другу у 2018-му році гру.

Цього разу за звання найкмітливіших змагалися 8 команд. Традиційно учасники зіграли три тури по 15 запитань, а також розіграли додаткові бали. На обговорення кожного завдання команди мали одну хвилину, далі відповідь віддавали асистентам. Попри те, що версії щодеколистів не завжди правильні, – спільний мозковий штурм, гумор і змагальний дух створили особливу атмосферу заходу.

Найбільше балів здобула найдосвідченіша команда – «Лось Burbudos». Найкращим гравцем визнали Вадима Мирного.

Команда Лось Burbudos

Кращий гравець Вадим Мирний та Олег Слизько

Другу сходинку посіли гравці «Завтра скажемо». Бронзу поділили «Діти політики і бетону» і «ЛайкВейдер».

Усі учасники традиційно отримали грамоти та книги від організатора і незмінного ведучого Олега Слизька. Особливий подарунок для переможців підготував заклад, який уже не перший рік приймає змагання інтелектуалів – паб «Хмільний бик». Символічний приз від капітана команди «Діти політики і бетону» Іван Окара вручив команді, яка нещодавно приєдналася до турніру – «Аграрвард». 

Турнірна таблиця

Тож, четвертий сезон «Що? Де? Коли? По-республіканськи» у розпалі. Наступну гру запланували на 20 лютого.

Loading...