Hpw7zOZ7AcB90kCK

Полтавський спортсмен Юрій Дмитренко подав заявку на участь у відборі до національної команди «Ігор Нескорених» – Invictus Games. Атовець побореться за право представляти Україну в фіналі змагань. Цього року Україна вдруге візьме участь у міжнародних змаганнях для поранених військовослужбовців. У фіналі «Ігор Нескорених», який відбудеться 20-27 жовтня у Сіднеї (Австралія), нашу державу представлятимуть 15 спортсменів. Для […]

Полтавський спортсмен Юрій Дмитренко подав заявку на участь у відборі до національної команди «Ігор Нескорених» – Invictus Games. Атовець побореться за право представляти Україну в фіналі змагань.

Цього року Україна вдруге візьме участь у міжнародних змаганнях для поранених військовослужбовців. У фіналі «Ігор Нескорених», який відбудеться 20-27 жовтня у Сіднеї (Австралія), нашу державу представлятимуть 15 спортсменів. Для цього їм потрібно пройти національний відбір.

Юрій Дмитренко подав заявку в перший день реєстрації – 1 січня. І вже почав готуватися до змагань:

«Трохи змінив тренувальний режим, зараз працюю в напрямку греблі і бігу на короткі дистанції – дисципліни, у яких братиму участь. Упевнений, що зросте конкуренція, адже змогли краще підготуватись ті, хто в минулому році тільки пробував себе в змаганнях».

У 2017 році Юрій Дмитренко їздив з національною командою на фінал «Ігор Нескорених» до Торонто, але безпосередньо в змаганнях участі не брав. А от ще один полтавець, Павло Будаєвський, виборов тоді 4 золоті медалі. У змаганнях з плавання він показав кращі результати на всіх чотирьох дистанціях.

Цього року Павло Будаєвський також планує взяти участь у «Іграх Нескорених», однак заявку ще не подавав. Говорить, є побоювання, що до української збірної візьмуть лише тих спортсменів, які не входили до її складу минулого року. Та, не зважаючи на це, він хоче виступити на національному відборі.

Зареєструватися на відкриті спортивні тестування та на участь в національних «Іграх Нескорених» можуть ветерани та військовослужбовці Збройних сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Національної поліції України, Служби безпеки України, а також добровольчих формувань, які були поранені, травмовані або захворіли під час або внаслідок виконання службових обов’язків в зоні бойових дій в зоні АТО або в ході миротворчих операцій за участю України.

Збір заявок триватиме до 25 лютого 2018 року. Подати їх можна на офіційному сайті української команди.

Loading...