Обкладинка броніки _16.6.22

15 червня Департамент з питань оборонної роботи Полтавської ОВА уклав угоду з ТОВ «Топ Трейдінг Лайн» на постачання тисячі бронежилетів 4 класу захисту за 18 млн 900 тис. грн.

Про це відомо з ресурсу «Прозоро».

Вартість одного бронежилета зовнішнього носіння В4, четвертого класу захисту 4 з сумкою для носіння становить 18 тис. 900 грн. «Топ Трейдінг Лайн» повідомило, що використовує сертифіковану бронесталь, що використовується в уряді США, Європі, ООН та НАТО. У пошитті жилетів застосовують тканини військового типу.

Бронежилети пройшли тестування в лабораторії Збройних сил України та сертифіковані Збройними силами України та Міністерством внутрішніх справ. Згідно з протоколом балістичних випробувань плитоноски, передню частину перевіряли трьома пострілами з балістичного ствола калібру 5,45 мм на дистанції 10 м. Пробою не було.

Балістичним стволом калібру 7,62 мм на дистанції 10 м проводили випробування спинної частини. Пробою не було.

У результатах випробувань вказано, що бронежилет витримав балістичні випробування щодо стійкості до обстрілу із застосуванням 7,62 мм балістичного ствола з кулею 7,62х54R мм ЛПС гвинтівочного патрону та 5,45 мм балістичного ствола з кулею 5,45х39 мм ПП автоматного патрону. Це свідчить про 4-ий клас захисту. Дослідження проводив науково-випробувальний відділ національного університету оборони України імені Івана Черняховського.

Бронежилети доставлять не пізніше, аніж за місяць.

Додамо, згідно з інформацією на сайті «Топ Трейдінг Лайн», до війни вони займалися постачанням продуктів, побутової хімії, алкоголю та товарів для дому з Європи та Азії.

Loading...