eyzbpwivxrvp1mgp

Дара Корній чекатиме на зустріч з читачами вже завтра, 2 червня.

Захід відбудеться о 18:30 на платформі ZOOM, пишуть у бібліотеці-філіалі №4 Полтавської МЦБС.

Про Дару Корній говорять, що її творчість така ж, як і вона сама чесна і справжня, де є можливість переплітатися світу звичайному, буденному та дивам Всесвіту, які ми можемо не помічати у житті. А її книжки називають справжньою душею України з неповторним колоритом, традиціями, обрядами, легендами і, звичайно ж любов'ю, яка окутує тебе з перших сторінок.

Тому, напередодні Зелених свят полтавців запрошують поринути  разом з улюбленою письменницею у дивовижний світ чарівних істот українських міфів. Зокрема, обіцяють, що під час зустрічі учасники дізнаються більше про таємничий світ духів природи і домашніх духів один із яких навіть має власне свято – 9 червня.

Щоб взяти участь у заході, необхідно попередньо завантажити додаток Zoom на смартфон або комп'ютер і зареєструватися в завантаженій програмі.

За годину до початку у події в соцмережі з'явиться  інтернет-посилання, за яким варто вчасно перейти.

Довідка

Дара Корній (справжнє ім'я – Мирослава Іванівна Замойська) – українська письменниця, яка працює у жанрі фентезі. Народилася 20 вересня 1970 року в селі Секунь Старовижівського району Волинської області.

Перший роман письменниці в жанрі фентезі – «Гонихмарник» – було видано у видавництві «Клуб Сімейного Дозвілля» у 2010 році. Книга принесла авторці третю премію літературного конкурсу «Коронація слова».

Дара Корній живе у Львові. Виховує старшу дочку Ірину та молодшого сина Максима, яких вважає найважливішим і головним досягненням у житті. Працює в Львівській національній академії мистецтв. Захоплюється дохристиянською міфологією, праукраїнськими віруваннями, етнографією, казками, народною музикою, книгами.

Полтавська бібліотека запрошує на онлайн-зустріч з відомою письменницею
Loading...