274359374_293805359516752_5570795429068668617_n

На засіданні виконавчого комітету 29 березня розглянули питання про виділення 88 млн грн за зверненнями «Полтаватеплоенерго» та «Полтававодоканалу». Необхідних голосів під час голосування не знайшли.

Про це відомо з трансляції виконкому.

Начальниця бюджетно-фінансового управління Тетяна Кустолян повідомила, що підприємства звернулися з проханням виділити фінансову підтримку підприємствам через Управління житлово-комунального господарства.

Підприємства надіслали ці прохання через те, що ї не вистачає коштів на оплату праці та виробничі витрати. Рівень оплати платіжок жителями Полтави з початком війни суттєво зменшився, тому можливостей для надання послуг не вистачає. Заступник голови Полтавської обласної ради та член виконкому Олексій Чепурко каже, що ці підприємства продовжують забезпечувати теплопостачання та водопостачання попри аварійні ситуації.

Схожий випадок був у березня у 109-мікрорайоні. «Полтаватеплоенерго» з «Полтаватепло» полагодили аварійні ділянки й відновили постачання гарячої води до квартир. «Полтававодоканал» відремонтував водогін.

Міський голова Полтави Олександр Мамай сказав, що поки керівники цих підприємств не прийдуть до нього особисто й не пояснять навіщо їм кошти, підтримку виділити не зможуть. Він каже, що підприємства не надали розрахунків, але якщо потрібні матеріали, то громада може їх придбати й передати.

Розглянути це питання на наступному виконкомі зможуть після того, як «Полтававодоканал» та «Полтаватеплоенерго» пояснять навіщо і як вони втратять ці 88 млн грн.

Loading...