Депутати Полтавської обласної ради у сесійній залі
Депутати Полтавської обласної ради у сесійній залі

23 лютого 2021 року

Облрада вже замовила трансляцію сюжетів про роботу депутатів на телеканалі ІРТ та публікації у «Полтавському віснику» на 2023 рік. Також оголосили тендер на підготовку сюжетів про роботу депутатів.

Згідно з даними у системі публічних закупівель, на висвітлення роботи Полтавської обласної ради цьогоріч витратять 2,6 млн грн.

ПослугаВиконавецьЗагальна вартістьВартість за одиницю
Показ відеопродукціїІнформаційно-рекламне телебачення – Полтава1 399 966264 грн за хвилину
Розміщення у газеті«Полтавський вісник»99 48012 грн за квадратний сантиметр
Виготовлення відеоматеріалівТриває тендерорієнтовно 740 тис. грнорієнтовно 4 тис. за відео

Також у 2023 році на висвітлення діяльності Полтавської міської ради хочуть витратити 1 млн грн. За ці гроші хочуть висвітлювати діяльність міської ради, міського голови, комісій ради, депутатів, виконавчих органів і посадових осіб, органів самоорганізації населення.

Пріоритетами у висвітленні вважатимуть ухвалені рішення міськради, програмні документи та інші рішення. Також серед головних тем є інформування про підготовку, перебіг та результати сесій і пленарних засідань міської ради,  інформування про культурне життя міста й громадських слухань тощо.

Висвітлення планується у місцевих засобах масової інформації (телебачення, радіо, преса). У програмі на кілька років вказано, що висвітлення має бути об’єктивним й не може оприлюднюватися негативна інформація про «інших суб’єктів системи місцевого самоврядування» у Полтаві.

Торік навесні виділяли майже мільйон гривень на піар міської ради й пояснили це потребою інформувати переселенців про можливості для них. На практиці це була оплата виступів представників влади на телеканалах, виготовлення відеоматеріалів з подій та висвітлення участі чиновників у різних подіях. Раніше цю програму назвали можливістю для інформування переселенців, але в документах про це не згадували. Згідно з документом, метою є «забезпечення відкритості і прозорості у діяльності міської ради».

Loading...