pSXbgb2xWUubYKyo

25 січня полтавська «Ворскла» провела перший контрольний поєдинок у рамках першого турецького збору, де зіграла з андердогом польського чемпіонату ЛКС «Лодзь». Зелено-білі не змогли здолати польський колектив. За підсумками першого тайму команда Юрія Максимова розгромно програвала з рахунком 0:3. А вже в другому зусиллями Луїзао, Артура та Щербака полтавці врятувалися від поразки. У підсумку 3:3 […]

25 січня полтавська «Ворскла» провела перший контрольний поєдинок у рамках першого турецького збору, де зіграла з андердогом польського чемпіонату ЛКС «Лодзь».

Зелено-білі не змогли здолати польський колектив. За підсумками першого тайму команда Юрія Максимова розгромно програвала з рахунком 0:3. А вже в другому зусиллями Луїзао, Артура та Щербака полтавці врятувалися від поразки.

У підсумку 3:3 – перша нічия «Ворскли» на турецьких зборах. Вже 27 січня полтавці проведуть наступний спаринг. Суперником стане сербський «Раднік».