Полтавські дзюдоїсти здобули медалі чемпіонату України

Автор: Каріна Тютюнник, 6 жовтня, 15:57

У Сумах з 5 по 7 жовтня проходить чемпіонат України з дзюдо серед чоловіків та жінок. У перший день змагань полтавські спортсмени зуміли вибороти дві медалі.

Як повідомляють на Facebook-сторінці Федерації дзюдо України, срібну медаль у ваговій категорії до 73 кг здобув Дмитро Канівець. Полтавець поступився у фіналі Артему Хомулі із Сумщини.

Дмитро Канівець (Джерело - соцмережі)

Бронзову медаль у «втішному» поєдинку виборов Андрій Бурдун. У ваговій категорії до 66 кг він переміг Ашота Балабекяна із Запорізької області.

Загалом до Сум приїхало понад 300 спортсменів з різних куточків України. Змагаються дзюдоїсти переважно в індивідуальних сутичках. У третій день – розіграють командні нагороди.