Полтавські ліфти ремонтуватиме зять депутата міськради

Автор: Каріна Тютюнник, 20 липня, 12:31

Фото: unian.net


УЖКГ Полтавського міськвиконкому визначило фірму-підрядника, яка ремонтуватиме ліфти в полтавських будинках. Виконати роботи має підприємець Олександр Олепір – 24-річний зять депутата міськради Володимира Левченка, – повідомляє «Полтавщина». 

Управління житлово-комунального господарства Полтавського міськвиконкому 17 липня уклало договір на проведення капітального ремонту ліфтового обладнання в будинках по вул. Героїв Сталінграду, 11 (п. 5, 6) та бульв. Євгена Коновальця, 3.

Ремонтні роботи, загальна вартість яких оцінена у 2 млн 377 тис. грн, буде виконувати ФОП Олександр Валентинович Олепір.

У результаті розслідування журналістів ІВ «Полтавщина», з’ясувалось, що власник фірми одружений з донькою Володимира Левченка – депутата міськради від «Совісті України».

Родина Левченків і Олепірів: крайній справа - депутат В.Левченко (Джерело - соцмережі)

Також привернуло увагу те, що Олександр Валентинович зареєстрував ФОП 18 квітня 2017 року, а влітку вже отримав контракт з чималим бюджетом. Цікаво, що дружина підприємця Катерина працює головним спеціалістом Полтавського міськвиконкому. Згідно з декларацією Катерини Левченко, у власності молодої сім'ї перебувають три земельні ділянки, житловий будинок, квартира, гараж та три автомобілі представницького класу.

 Катерина Левченко й Олександр Олепір (Джерело - соцмережі)

Опублікована: 20 липня 2017


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація