rrlqcKqpOuKibdPU

Михайло та Ірина Половенченки напередодні весілля попросили гостей замість квітів принести дитячі іграшки та розвиваючі ігри.

Днями подружжя передало їх на благодійність, у межах різдвяно-новорічної акції «Подаруй дитині усмішку». Цю акцію п’ятий раз організовує Полтавська обласна універсальна наукова бібліотека імені Івана Котляревського.

З нагоди Різдва, у бібліотеці збирають подарунки для дітей, чиї батьки загинули в АТО і для дітей, які живуть на лінії розмежування. Полтавці можуть долучитися до акції зробивши подарунок і принісши його бо бібліотеки(вул. Небесної Сотні, 17, 3-й поверх, кабінет 301) Для дітей шукають іграшки, розвиваючі ігри, книги, солодощі, канцелярські приладдя. Телефон для довідок: (0532)50 03 25.

Зібрані у бібліотеці іграшки (Фото – Людмила Власенко)

Заступниця директора бібліотеки з ІТ-технологій Людмила Власенко розповіла, що презенти збиратимуть до кінця грудня, аби віддати їх на Різдво.

Такі подарунки для малечі зібрали на власному весіллі у серпні Михайло та Ірина Половенченки. Як розповіла Ірина, усі, хто хотів привітати молодят з одруженням, приносили різноманітні подарунки замість квітів:

«У нас було близько 20 гостей і всі вони поставилися з розумінням до нашого прохання. Усі розуміли нащо ми це робимо. Тим паче, у нас не було мети заставити увесь дім квітами на кілька днів, аби вони зів’яли. Чоловік і так часто дарує мені квіти, а так нам вдалося зробити невеличкий вклад у таку гарну справу».

Весілля Ірини та Михайла, куди гості замість квітів принесли дитям подарунки (Фото надано Іриною Половенченко)

Одразу Ірина та Михайло планували передати подарунки полтавським волонтерам, які навідують онкохворих діток. Та згодом побачил, що у бібліотеці триває акція «Подаруй дитині усмішку», і долучилися до неї. Тим паче, Ірина Половенченко працює у цій бібліотеці.

За словами жінки, благодійність сьогодні дуже важлива, бо це гуртує людей і навіть змінює світогляд багатьох. Власне тому подружжя радить полтавцям брати участь у благодійних акціях і допомагати діткам.

Нагадаємо, що раніше ЗМІСТ розповідав про подружжя, яке зібрало на весіллі собачий корм, який передали до притулку. Також у полтавському ТЦ триває благодійна акція «Ялинка янголів», а містяни мають можливість зробити подарунок дитині з інвалідністю.

Додамо, що полтавці можуть стати справжнім «Таємним Сантою».

Loading...