Полтавські перевізники завтра не вийдуть на маршрути: водії написали заяви на звільнення

Автор: Вікторія Баберя, 10 травня, 18:34

Фото: Полтавські перевізники завтра не вийдуть на маршрути


Перевізники обіцяють, що із суботи, 11 травня, у Полтаві можна очікувати транспортний колапс – на маршрути водії не вийдуть. За словами директора ТОВ «Євробус Полтава» Михайла Костова – працювати просто немає кому.

Він зауважує, що така ситуація майже по всім підприємствам:

«У мене у всіх водіїв написані заяви на звільнення. Вони подали їх ще зранку, якщо питання не буде вирішене, У мене немає кому виходити завтра на лінії, ми не зможемо обслуговувати завтра місто».

Юрій Лупаєнко, найбільший перевізник у місті, голова ГО «Асоціація перевізників Полтавщини», у коментарі ЗМІСТу зазначив, що слід очікувати страйку із майже 100-відсотковою впевненістю:

«Точно вам не можу сказати, але 95% того, що завтра водії на маршрути не вийдуть. Вони вимагали нормальної зарплати і умов, але сьогодні їх в черговий раз обманули».

За словами Олексія Чепурка, заступника з питань ЖКГ, перевізники наголошують, що їм вже завтра потрібно заправляти та ремонтувати свій автотранспорт:

«Завтра вони будуть робити те, що вони будуть робити. Якщо не вийдуть на маршрути, то тим самим порушуватимуть договори, що з ними підписані. Зрозуміло, що ми будемо фіксувати, виписувати попередження, хоча ми розуміємо, що це в них – вимушена історія. Найгірше, що може статися, – вони просто напишуть відмови від всіх маршрутів. Тобто 66 маршрутів у місті будуть без перевізників. Черги на ці маршрути зараз немає».

Нагадаємо, наразі в Полтаві працює більше 15 перевізників на 66 маршрутах. Сьогодні, 10 травня, у Полтавській міськраді відбулася містобудівна комісія, на якій вирішувалося питання про підвищення вартості проїзду в громадському транспорті. Через кілька годин суперечок між пасажирами, перевізниками й членами комісії – питання все ще залишилося відкритим. Тож реакція перевізників очікувана – працювати собі на збиток ніхто не буде.

Опублікована: 10 травня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація