Полтавські театрали вирушили на гастролі до Польщі

Автор: Анна Аксюк, 22 серпня, 08:17

Фото: Полтавські театрали вирушили на гастролі до Польщі (фото з офіційної сторінки Полтавського театру імені Гоголя)


Актори полтавського театру Гоголя у складі культурної делегації Полтавщини з нагоди святкувань Дня Незалежності України вирушили у Вроцлав.

Там вони візьмуть участь в урочистих культурно-мистецьких заходах і будуть дивувати українську діаспору своєю творчістю. Про це повідомили на офіційній сторінці театру у соцмережі у вівторок, 20 серпня.

Театрали разом із делегацією Департаменту культури Полтавської ОДА поїхали за кордон для того, щоб взяти участь в урочистостях з нагоди Дня незалежності України для діаспори, яка проживає у Польщі.

Полтавські театрали вирушили на гастролі до Польщі (фото з офіційної сторінки Полтавського театру імені Гоголя)

Що стосується гоголівців, то у цій делегації представлені головний режисер театру, заслужений діяч мистецтв України Владислав Шевченко, провідна актриса театру Анна Денисенко, артистки-вокалістки, учасниці етнічного гурту «Стрибожі внуці» Аліна Зінченко, Аліна Жмурко, Людмила Повар та артисти балету – Світлана Закірова, Ірина Продайко, Владислав Бриль, Дмитро Денисенко.

У рамках заходів гоголівці покажуть уривок вистави «Маруся Чурай», де головну роль Марусі виконує  Анна Денисенко, та програму з автентичних пісень від артисток-вокалісток театру.

А вже восени «Гоголівці» їдуть до Львова з прем`єрною виставою минулого сезону з кращими акторами театру за культовим романом Кена Кізі «Політ над гніздом зозулі», режисера Сергія Павлюка. Вистава відбудеться 17 вересня о 19-00 у приміщення Львівського національного театру імені. Заньковецької.

Опублікована: 22 серпня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація