mcfLIX7OxT9E14Co

Заступник керівника виборчого штабу Юрія Бойка на Полтавщині, перший заступник голови «Опозиційного блоку» у Полтавській області Олександр Березянський розповів, що його команда планує робити для перемоги кандидата на президентських виборах.

У четвер, 17 січня, нардеп Юрій Бойко у якості самовисуванця подав документи до Центральної виборчої комісії для реєстрації кандидатом у президенти, повідомляє «Українська правда».

За різними соцопитуваннями, він має від 6 до 14 відсотків підтримки. І, можливо, екс-член «Партії регіонів» має теоретичні шанси пройти до другого туру президентських виборів. ЗМІСТ вирішив дізнатися, хто представлятиме Юрія Бойка на виборах, та на кого, можливо, покладатиметься в полтавському регіоні опозиціонер у разі перемоги.

Після розколу правонаступників «Партії Регіонів», місцевий полтавський осередок «опозиціонерів» примкнув до частини «Опоблоку», яку представляє Бойко-Льовочкін-Медведчук-Рабінович. Хто представлятиме частину Ахметов-Новінский-Вілкул у Полтавській області наразі достеменно невідомо.

На Полтавщині історично «Опозиційний блок» найбільше підтримують у Кременчуці, тому й не дивно, що керівниками штабу стали вихідці з цього міста.

Олександр Березянський повідомив, що обласний виборчий штаб Бойка очолює депутат Полтавської облради 7 скликання, головний «опоблокоцівець» Полтавщини, кременчужанин Олег Сазонов, а сам Березянський – його єдиний заступник.

Олег Сазонов (Джерело - FB-сторінка Сазонов)

Олександр Березянський підкреслив, що він та його команда під час президентської кампанії займаються організаційною роботою кандидата Бойка окремо від «Опозиційного блоку». Але, зазначив Березянський, він та Олег Сазонов досі юридично залишаються членами політпартії «Опозиційний блок».

Олександр Березянський (Джерело - facebook.com/a.berezanskiy)

Припускаємо, що таке рішення пов’язане з недавнім конфліктом у вищих рядах опозиціонерів.

Також Березянський розповів, що наразі в його виборчому штабі працює десятеро людей, і у кожного є своя сфера відповідальності: робота в соцмережах, ЗМІ або у виборчих комісіях. Заступник облштабу наголосив, що симпатики Бойка будуть представлені в усіх дільничних і окружних виборчих комісіях.

Окрім того, партієць повідомив, що наразі є багато прихильників кандидата, які готові працювати на нього на виборах. Проте Березянський не зміг повідомити їх кількість у Полтавській області, оскільки, за його словами, місцевий облштаб ще не розпочав активну фазу виборчої кампанії.

Щодо перспектив об’єднання з іншими опозиційними політсилами (хоча б на місцевому рівні), Олександр Березянський підкреслив, що такі питання вирішуються тільки на «вищому» рівні, і наразі вказівок «зверху» щодо співпраці з, наприклад, представниками Олександра Вілкула, Вадима Новинського або Євгенія Мураєва, не було.

Олександр Березянський наголосив, що з-поміж цих усіх опозиціонерів рейтинг Юрія Бойка по області найвищий, навіть якщо вищезгадані кандидати об’єднаються. Березянський додав, що наразі Бойко має електоральну підтримку близько 8-9 відсотків.

Джерелом фінансування кампанії Юрія Бойка Березянський вказав виборчий фонд кандидата.

Також партієць повідомив, що він розраховує на 150-й та 146-й округи – Горішні Плавні та Кременчук. Саме тут, на думку Березянського, команду Юрія Бойка очікує 100% результат.

Березянський розповів, що провокацій від націоналістичних сил на Полтавщині щодо Бойка немає, окрім пошкодження агітаційних банерів кандидата в Кременчуці:

«Це робили представники угрупування С14. Так, це – порушення закону, і відповідні заяви ми написали. Проте ніхто до відповідальності не притягнутий».

Також заступник облштабу зазначив, що у зовнішній і внутрішній політиці опозиціонери опираються на мир і стабільність в Україні. І, найголовніше, припинення військових дій на Сході. Проте Березянський не зміг описати, яким чином він бачить шляхи досягнення миру на Донбасі:

«Щодо зовнішнього й внутрішнього вектору – не можу сказати точно, оскільки ще не ознайомлений з програмою Юрія Бойка. Коли він її оприлюднить, тоді й будемо говорити. Головне – мир і стабільність».

Також Березянський висловив свою думку щодо Томосу і воєнного стану, який був запроваджений наприкінці листопада 2018 року. Заступник керівника облштабу говорить, що Томос – це елемент передвиборчої кампанії Петра Порошенка, і був потрібний задля підняття рейтингу Президента на болючому питанні – релігії. До того Олександр Березянський наголосив, що якщо воєнний стан і потрібно було вводити, то в 2014-му році. А те, що було в листопад-грудні, на думку Березянського, зроблено для перенесення дати президентських виборів.

Нагадаємо, ЗМІСТ розповідав про керівників полтавського обласного виборчого штабу кандидата Анатолія Гриценка.

Loading...