rsrdwaaje8mi68r5

Полтавський театр імені Гоголя опинився серед рекомендованих театрів спеціальним інтернет-сервісом, який дозволяє любителям живих перфомансів обрати потрібну виставу за відгуками та описом.

Своєю чергою гоголівці кажуть, що їм приємно співпрацювати з творчими креативними людьми, які популяризують театр:

«Дякуємо чудовій команді і радіємо, що інформація про наш театр є на цьому чудовому інформаційно-культурно-пізнавальному сайті!»

Theatre.love – це соціальний проєкт, що популяризує та розвиває театральне мистецтво в Україні. Крім того, вони позиціонують себе як перший у світі сервіс рекомендацій у сфері театрів:

«Хочеться внутрішніх змін, гострих емоцій чи просто розслабитися? Theatre.love все врахував! Під кожну ситуативну потребу ти знайдеш свою виставу! Думаєш з ким піти? Theatre.love підібрав вистави для походу з батьками, дітьми, чоловіком/дружиною!»

На цьому інфоресурсі вказано, що Полтавський академічний обласний український музично-драматичний театр імені М. Гоголя – один із кращих театрів країни, який почав роботу 1818 року, коли зачинатель нової української літератури Іван Котляревський створив на Полтавщині театральну трупу.

Також, повідомляють, що репертуар театру складали музичні та драматичні вистави. На думку Theatre.love, у репертуарі театру вистави, яких не знайдеш на сценах інших українських театрів. Згадали такі поставновки, як і «Майстер і Маргарита», і «Політ над гніздом зозулі», і «Остання любов Гетьмана», і «Страшна помста», і «Мить… Життя…», і «Собаче серце».

На сервісі також пишуть про географію гастрольних та фестивальних поїздок «гоголівців»: Також є інформація про акторський склад, репертуар, творчу команду. Єдине чого, ще не має на сторінці про театр це відгуки глядачів.

Loading...