Повертали втричі більше, ніж узяли в борг. У Полтаві відбувся другий бізнес-сніданок

Автор: Анастасія Добряк, 12 червня, 12:55

Фото: Другий «Толковий Talk» у Полтаві


У середу, 12 червня, в закладі Atmosphere засновники полтавської комунікаційної агенції me.team розповіли про власну історію бізнесу і пояснили, чому власна справа в маленькому місті може бути успішною.

Сьогодні спікерів було двоє – Наталія Мостовенко та Микола Кириленко.

Вони – засновники рекламної агенції me.team, яка сьогодні входить у четвірку топових агенцій у Полтаві, а у їхній команді 22 спеціалісти. Їхня агенція займається розробкою дизайну та логотипів для різних підприємств. Свою діяльність me.team розгорнули в 2018 році, але за цей час уже мають повний кейс факапів, успішних проектів і лайфхаків для полтавських підприємців.

Спікери другого бізнес-сніданку (Джерело – фотозвіт з події)

Розповідь про свою історію успіху Наталія Мостовенко почала з дитинства. Вона з простої родини, але навчалася в школі разом із дітьми, чиї батьки були доволі багатими людьми. Коли їй було 14 років, батько давав їй по 200 гривень на місяць, цим навчаючи дівчинку розпоряджатися своїми фінансами. Цих грошей вистачало на 1-2 тижні, тому Наталія працювала після школи, щоб мати додаткові кошти на витрати. І вже тоді співзасновниця РА зрозуміла, що коли людина має мету і хоче чогось досягти – вона повинна постійно над цим працювати. Відтак, ще в дитинстві дівчина «забула» про втому і натхненно працює над кожним своїм проектом.

Другий бізнес-сніданок (Джерело – фотозвіт з події)

Історія успіху Наталії та її чоловіка Данила Мостовенко розпочалася з відкриття власного фітнес-клубу, складнощів і війни. Їм довелося брати гроші в борг, які після зростання курсу долара було складно повертати, а з початком війни на Донбасі взагалі стало не до розвитку бізнесу… Тому вони його продали:

«Коли ми з чоловіком відкривали перший фітнес-клуб, то брали у борг 54 тисячі доларів, ще тисячу якось знайшли самі. … Тоді курс долара почав рости, і я пам’ятаю той момент, коли абонемент у клуб коштував у гривнях 200 доларів, а тоді різко став 50. І тоді ми повертали утричі більшу суму в гривнях, змінювали формат діяльності, але ми вірили у те, що робили попри невдачі і проблеми».

Другий бізнес-сніданок (Джерело – фотозвіт з події)

Засновники me.team Наталія та Микола говорять, що бізнес у маленькому містечку може бути дуже успішним і навіть «давати фору» підприємствам у великих містах. Для цього потрібно не боятися інколи ризикувати, шукати спеціалістів і будувати партнерські стосунки.

Серед порад спікерів – готовність ризикувати, але реально оцінювати свої сили. Засновники агенції me.team також розповіли полтавським підприємцям про «тонкощі» правильного бізнес-партнерства, залучення інвестицій, місце креативу в бізнесі та глобальне мислення.

Другий бізнес-сніданок (Джерело – фотозвіт з події)

Другий «Толковий Talk» відбувся дещо пізніше, ніж його планували. Як розповів співорганізатор зустрічей Олексій Наказний, захід мав би відбутися минулого тижня, але виникли проблеми зі спікером Русланом Дмитренком. Його виступ перенесли на наступні бізнес-сніданки.

Олексій Наказний (Джерело – фотозвіт з події)

Кількість відвідувачів, порівняно з першим сніданком, зросла вдвічі, адже послухати співзасновників агенції me.team прийшло більше 50 людей. Олексій говорить що на сьогоднішній «Толковий Talk» прийшли відвідувачі і з першого сніданку, а це значить, що формат аудиторії подобається.

Організатори уже працюють над наступними сніданками, на які згодом можна буде придбати квитки.

Нагадаємо, що раніше ЗМІСТ підготував підбірку цитат першого спікера бізнес-сніданків у Полтаві Дмитра Собакаря.

 

Опублікована: 12 червня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація