Правоохоронці підозрюють «Укргазвидобування» у розкраданні коштів при ремонті свердловин на Полтавщині

Автор: Максим Самойдюк, 14 березня, 17:33

Фото: Правоохоронці підозрюють «Укргазвидобування» у розкраданні коштів (Джерело - Poltava.to)


Слідчі ГУНП в Полтавській області підозрюють що «газовики» переплатили за облаштування майданчиків для капітального ремонту свердловин (КРС).

Про це стало відомо з ухвали, що оприлюднена в Єдиному державному реєстрі судових рішень. Слідчі звернулись до слідчого судді в Октябрський райсуд Полтави, аби отримати доступ до документації щодо робіт по облаштуванню майданчиків КРС.

Так, на думку правоохоронців, службові особи «Укргазвидобування» вступили в змову з керівництвом ТОВ «ВТГ «Діптрансгаз» та заволоділи бюджетними коштами. Хронологія:

  • 5 червня 2018 року ПАТ «Укргазвидобування» укладає договір на роботи по облаштуванню майданчиків для «дочки» «Полтавагазвидобування» з ТОВ «ВТГ «Діптрансгаз». Вартість робіт – 24,5 млн грн.
  • 12 листопада 2018 вже «Полтавагазвидобування» напряму укладає договір із ТОВ «ВТГ «Діптрансгаз» на 44 млн грн щодо облаштування майданчиків для КРС.

Далі «газовики» завищували в актах виконаних робіт об’єми цих робіт, і таким чином розкрадались кошти (інакше кажучи, підряднику платили за ті роботи, які він не виконував – прим.ред.).

Зауважимо, що за даними реєстру юросіб міністерства юстиції, ТОВ «ВТГ «Діптрансгаз» належить киянам Ельдару Рзаєву та Ростиславу Мальцеву. Прописане підприємство відповідно також у Києві.

6 березня 2019 року слідча суддя Лариса Гольник надала доступ правоохоронцям до документів по цим договорам, що зберігаються у «Полтавагазвидобування» на вулиці Європейська, 173.

Опублікована: 14 березня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація