Представник місії ОБСЄ цікавиться проблемами на Полтавщині

Автор: Наталія Норіцина, 19 липня, 08:04

Фото: Анатолій Ханко та Вінсент Годбійон. Фото з офіційного сайту Полтавської облради


18 липня до Полтави завітав представник спеціальної Моніторингової Місії ОБСЄ Вінсент Годбійон. Він зустрівся з представниками місцевої вади, щоб обговорити кілька питань, які наразі існують в області.

Представники Організації з безпеки і співробітництва в Європі вже не вперше приїздять до Полтави. Як повідомив Вінсент Годбійон, вони з колегами їздять містами України для моніторингу соціально-політичної ситуації у регіонах.

Вінсент Годбійон, представник Харківської команди спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні:

«Мы наблюдаем ситуацию вообще: политическую, экономическую. Но, конечно, в основном, это касается конфликта на Донбассе. Мы наблюдаем потенциальные последствия конфликта на Донбассе в стране на экономику, на политику, стабильность».

Вінсент Годбійон уже три роки працює в місії ОБСЄ та опікується Харківською, Полтавською і Сумською областями. У  ході чергового робочого візиту до Полтави він зустрівся з депутатом обласної ради Анатолієм Ханком. Про це повідомляє прес-служба Полтавської облради. Одне з питань, яке хвилювало представника місії ОБСЄ – нещодавне жорстоке побиття голови фракції ВО «Свобода» в Миргородській міській раді Олега Супруненка. Також пан Вінсент поставив депутату ряд питань стосовно процесу децентралізації в області, видатків обласного бюджету та боротьби з корупцією.

Окрім цього, Вінсент Годбійон виявив інтерес до проекту бюджету участі Полтавської облради. Подібні концепції вже діють на рівні міст. Але наша область стала першою в Україні, де цей проект буде реалізовуватися в межах цілого регіону.

Розробники проекту переконані, що практика Полтавщини зі втілення бюджету участі на ріні області буде вдалою. До того ж, вони вірять, що таке втілення проекту не буде поодиноким випадком і інші області переймуть досвід нашого регіону.

Окрім цього Анатолій Ханко розповів Вінсенту Годбійону про наміри створити в області мережі військо-спортивних таборів для виховання молоді, археологічних таборів для ветеранів АТО з метою їх реабілітації. Також у ході зустрічі були обговорені кілька питань стосовно шляхів врегулювання ситуації на Сході України.

Нагадаємо, що востаннє пан Годбійон приїздив до Полтави в липні цього року. Тоді він відвідав сесію міськради 16 червня. Весною цього року він також хотів побувати і на сесії обласної ради, але в день його візиту до міста засідання не відбулося через відсутність кворуму.

Опублікована: 19 липня 2017


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація