Представник Зеленського на Полтавщині заявляє, що не співпрацює з Чередніченком

Автор: Віталій Крицький, 16 квітня, 12:54

Фото: Сергій Чередніченко (обкладинка Юлії Деркач)


У вівторок, 16 квітня, під час судового засідання в справі побиття журналіста Ярослава Журавля, суддя Олександр Калько зачитав клопотання свідка Сергія Чередніченка, у якому він зазначає, що не може прибути на засідання, оскільки перебуває у відрядженні в Києві в якості консультанта кандидата Зеленського.

Обличчя «Зе!Команди» в Полтавській області Фелікс Урін запевнив, що Чередніченко немає жодного відношення до команди Зеленського:

«Ми не співпрацюємо. Ніяких пропозицій від нього до мене не було. Можливо, він комусь щось нарозказував, але жодного відношення до команди Зеленського він не має. Це – офіційна позиція. На мою думку, він просто неналежно виконує свої обов’язки в якості свідка».

У свою чергу, Сергій Чередніченко на своїй fb-сторінці розмістив відеозвернення, у якому говорить, що немає відношення до «ЗЕ!Команди»:

«Заспокойтесь. Я офіційно попереджаю, щоб не розповсюджували фейки: я є членом команди “СПУ”, головою Полтавського осередку “СПУ”, а до “ЗЕ!Команди” не маю ніякого відношення абсолютно. Я дуже люблю хайпувати. Сьогодні я знаходжуся в Києві, тому фізично не міг бути на судовому засіданні».

Але в коментарі ІВ «Полтавщина» Сергій Чередніченко підтвердив, що є консультантом Володимира Зеленського, проте зауважив, що до полтавської «Зе!Команди» не має жодного відношення.

Нагадаємо, Сергій Чередніченко регулярно не з’являється до суду для допиту в якості свідка по справі побиття журналіста Ярослава Журавля. Інших свідків уже допитали.

Опублікована: 16 квітня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація