Президент відзначив стипендією паралімпійців та дефлімпійців з Полтавщини

Семеро представників Полтавської області потрапили до переліку видатних спортсменів із паралімпійських і дефлімпійських видів спорту та їх тренерів, яким призначили стипендії Президента України.
Відповідний указ розміщений на офіційному інформаційному порталі Офісу Президента України в понеділок, 4 травня.
Стипендії призначили для паралімпійців та дефлімпійців зі всієї України. Для кожного спортсмена визначена сума у розмірі від 3,5 до 12 тис. грн.
Зокрема, серед представників Полтавщини такі виплати призначені наступним:
- Інні Візір – чемпіонці європи 2019 року з карате, у розмірі 7 тис. грн;
- Ярославу Денисенку – чемпіонові світу 2019 року з плавання, у розмірі 12 тис. грн;
- Катерині Ковальчук – бронзовій призерці чемпіонату світу 2019 року з боулінгу, у розмірі 7 тис. грн;
- Володимиру Махну – чемпіонові Європи 2019 року з карате, у розмірі 7 тис. грн;
- Олександру Махну – чемпіонові Європи 2019 року з карате, у розмірі 7 тис. грн;
- Денису Остапченку – бронзовому призерові чемпіонату світу 2019 року з плавання, у розмірі 7 тис. грн;
- Миколі Богодистому – головному тренерові збірної команди України з карате та тренерові Інни Візір, у розмірі 7 тис. грн.
Для тих, кому стипендія вже була призначена Президентом України на певний строк, надалі виплачується стипендія, передбачена цим Указом.