Проблемний 109-й мікрорайон готова опалювати приватна фірма

Автор: Вікторія Баберя, 8 серпня, 15:41

Фото: «Полтаватеплокомфорт» готова забезпечити мешканців 109-го мікрорайону опаленням (Джерело - poltava.to)


Турбомеханічний завод знайшов приватну фірму – «Полтаватеплокомфорт», яка погодилася взяти в оренду заводські котельні й організувати опалювальний сезон 2019/2020 для 109-го мікрорайону.

Зазначимо, наприкінці березня в міській раді розглянули лист АТ «Полтавського турбомеханічного заводу», в якому повідомили, що з 1 квітня 2019 року ПТМЗ зупиняє надання послуг з централізованого опалення та підігріву води жителям 109-го мікрорайону. Причина – фінансова заборгованість ПТМЗ перед НАК «Нафтогаз» у розмірі 10 млн грн.

Директор ПО «Полтаватеплокомфорт» Євгеній Волков розповів, що його підприємство має досвід переведення котелень на альтернативні види палива, запуску роботи котельні за місяць з нуля та спеціалізується на використанні сонячної енергії. Про це повідомляє прес-служба ОДА.

«Ми вже обстежили майновий комплекс котелень заводу й готові взяти його в оренду та організувати опалювальний сезон 2019-2020 не гірше, ніж було. Підготували документи для оформлення ліцензії на теплопостачання, наступного тижня набираємо штат і розробляємо план введення всього обладнання в дію. До 1 жовтня обіцяємо всі роботи виконати».

Зауважимо, наразі Полтавський турбомеханічний завод вже демонтував частину тепломережі, яка обслуговувала 109 мікрорайон, і один із 17 будинків (вул Зіньківська, 11/31) вже є «відрізаним». На даний момент його переключають до котельні «Полтаватеплоенерго».

Щодо інших 16 житлових будинків мікрорайону, то вже працюють над варіантом підключення мешканців цих багатоповерхівок до котельні «Полтаватеплоенерго» по вулиці Квітуча, 6, яка опалює інші будинки цього району. Але так як її потужності недостатньо, то потрібно реконструювати котельні, на її ремонт треба до 40 млн грн.

Загалом же, планується, що усі підготовчі етапи мають пройти протягом цього опалювального сезону, і з його закінченням, попередньо наступного літа стартує масштабна реконструкція котельні. І опалювальний сезон 2020-2021 уже буде здійснювати оновлена котельня.

Опублікована: 8 серпня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація